Masky na vlasy s nízkou pórovitostí

Množství produktů: 5

Chybí Vašim vlasům objem a je velmi snadné je zatížit? Pravděpodobně máte vlasy s nízkou pórovitostí. Vyberte si proto masku s vhodným složením, která hydratuje, dodává lesk a usnadňuje styling vlasů. Masky navíc usnadňují rozčesávání a chrání vlasy před mechanickým poškozením. Určitě si prohlédněte naši nabídku!

Masy pro vlasy s nízkou pórovitostí - jak fungují

Vlasy s nízkou pórovitostí se vyznačují těsně přiléhajícími vlasovými lusky, takže jsou méně náchylné k absorpci produktů. O takové vlasy je nutné správně pečovat, pokud mají zůstat zdravé a plné lesku. A právě masky jsou skvělým způsobem, jak jim dodat hydrataci, výživu a také jak posílit jejich strukturu. 


Zobrazit více

Péče o vlasy s nízkou pórovitostí

Tento typ vlasů si žádá použití vhodných produktů, které je udrží v dobré kondici. Zde je několik kroků, s kterými bude péče ještě účinnější a vlasy budou vypadat ještě lépe:

  • Volba správných produktů: zvolte si takové kosmetické produkty, které jsou přizpůsobeny potřebám vašich vlasů. Všímejte si značek, složení a složek, které produkt obsahuje. Jen tak získáte efekty, po kterých toužíte.
  • Pravidelné používání masek: pokud budete masku používat nejméně jednou týdně, poskytne vašim vlasům potřebné složky, což bude mít ve výsledku vliv na jejich lepší kondici.
  • Šetrné mytí vlasů: vlasy s nízkou pórovitostí jsou většinou oslabené. Proto je nutné je nepoškodit a volit jemné šampóny bez silných čistících složek.

Jak používat masky pro vlasy s nízkou pórovitostí

Používání masek je velice jednoduché a zároveň účinné. Jak správně masku používat:

  1. Mytí vlasů: Umyjte vlasy jemným šamponem a pomocí ručníku z nich odstraňte vodu. 
  2. Aplikace masky: aplikujte masku na vlhké vlasy od poloviny jejich délky až po konečky. Pro precizní aplikaci si můžete pomoci třeba hřebenem.
  3. Působení na vlasech: počkejte od 5 do 20 minut, podle doporučení výrobce.
  4. Opláchnutí: masku opláchněte pomocí teplé vody. Na konec můžete použít studenou vodu, uzavře se tak vlasový lusk a vlasy se budou krásně lesknout.
pixel