Séra na vlasy

Množství produktů: 21

Pokud hledáte produkty, které obohatí Vaši péči o vlasy, a které poskytnou Vašim vlasům cenné účinné látky, tak jste správně v této kategorii! V nabídce e-shopu Cosibella najdete přírodní kosmetiku včetně sér na vlasy, která doporučujeme nejen milovníkům péče o vlasy. Nabízené značky se specializují na výrobu úžasných přípravků na vlasy a o pokožky hlavy. Vybere si určitě každý!


Jaké sérum si vyberete?

V nabídce e-shopu Cosibella najdete například značky Anwen, Trust My Sister, ale i mnoho jiných. Výrobce značky Anwen používá suroviny získané z rostlin a v jejich sérech na vlasy najdete olej ze semínek černého bezu, babassu olej, olej z makadamových ořechů, pupalky dvouleté, jojoby, arganový olej, máslo murumuru, cupuacu, mangové máslo a vitamín E, které jako velmi výživné složky hydratují, regenerují, vyhlazují a chrání před škodlivými vnějšími vlivy. Séra z naší nabídky jsou ideální jako bezoplachový kondicionér aplikovaný přímo na poškozené konečky nebo jako oplachová vyživující kúra pro vlasy, nanesená do celých délek. Pokud Vás naše produkty zaujaly, podívejte se na celou nabídku e-shopu cosibella.cz Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu!

Milujete efekt hladkých vlasů po odchodu od kadeřníka? Líbí se Vám, že vaše prameny hladce kloužou mezi prsty a dlouho se nerozdělí? Látky přítomné ve vlasovém séru mohou pomoci udržet tento stav. Jedná se o kosmetiku, která je určena k použití:

 • na koncích pramenů, jako poslední fáze stylingu, na ochranu vlasů před poškozením,
 • pro celé prameny, aby se vlasová péče doplnila o cenné aktivní látky.

Mají olejovou nebo gelovou konzistenci, která se po pramenech pěkně roztírá. Aktivní látky v nich obsažené pomáhají vyživovat prameny a vytvářet na jejich povrchu ochrannou vrstvu, která chrání vlasy před škodlivými vnějšími faktory a mechanickým poškozením.

Vlasové sérum - co obsahuje?

Složení vlasového séra obsahuje mnoho účinných látek, které pomáhají doplnit každodenní péči o prameny. Vyplatí se je poznat!

Oleje a rostlinná másla

Oleje a rostlinná másla jsou základními složkami vlasového séra. Podporují procesy vyhlazování pramenů a pomáhají zlepšit jejich celkový stav. Mezi ty nejpopulárnější určitě patří:

 • kokosový olej – pomáhá dodat vlasům lesk, chránit je před ztrátou vlhkosti a udržovat správnou úroveň hydratace,
 • babasový olej – podporuje změkčení vlasů a navrací jim lesk,
 • pupalkový olej – podporuje ochranné procesy,
 • arganový olej – pomáhá hydratovat, regenerovat a vyživovat prameny,
 • másla murumuru a cupuacu – podporují tvorbu ochranného filmu na vlasech.

Při výběru séra s oleji zvažte pórovitost vlasů. Některé značky své produkty v tomto směru adekvátně dělí. Díky tomu dodáte Vašim pramenům to, co nejvíc potřebují. Pokud však neznáte svou pórovitost, nic není ztraceno. Připravili jsme také univerzální kosmetiku, která je určena pro všechny typy vlasů.

Rostlinné extrakty

V nabídce jsou vlasová séra, která lze aplikovat i přímo na vlasovou pokožku. Tato séra obsahují mimo jiné:

 • extrakt z růží, který pomáhá eliminovat volné radikály a tonizuje pokožku hlavy,
 • extrakt ze zeleného čaje, který pomáhá uklidnit podráždění a regenerovat epidermis. Tyto výrobky lze použít jako doplněk každodenní péče.

UV filtry

Vlasy jsou neustále vystavovány škodlivým slunečním paprskům. To přispívá mimo jiné k vysušení a oslabení pramenů, vlasy se stávají křehké, náchylné k lámání, krepatejí a jsou suché. Proto se dříve, než se tak stane, vyplatí sáhnout po séru, které obsahuje UV filtry. Složky podporují ochranu před škodlivými účinky slunce. Pomáhají udržovat pramen v dobrém stavu, dokonce i když jsme venku v každém počasí.

Silikony

Silikony jsou látky se špatnou pověstí, že jsou umělé. Mají však spoustu výhod. Pomáhají vytvářet pevnou ochrannou vrstvu na povrchu vlasu. Podporují procesy, které zabraňují poškození nebo vysušování pramenů. Podporují udržení zdravých a silných vlasů. Zároveň je třeba připomenout, že při nadměrném používání se mohou hromadit na pramenech a vést k jejich nadměrnému zatížení. Proto je třeba postupovat s mírou.

Vlasové sérum - používejte na suché nebo mokré vlasy

Nejoblíbenější vlasové sérum v e-shopu Cosibella lze použít dvěma způsoby: na suché nebo mokré vlasy. Aplikace vypadá v obou případech podobně:

 • Naneste 1-2 kapky přípravku do dutiny dlaní a mnutím rukou zahřejte sérum.
 • Jemně uchopte konce pramenů a pomalu – hladkým pohybem – rozetřete kosmetiku po vlasech.
 • Tento pohyb opakujte několikrát v různých směrech na různých částech pramenů.
 • Pokud se Vám zdá, že množství produktu nebylo dostatečné, přidejte další vrstvu séra.

Pamatujte na moderování. Po nanesení příliš velkého množství kosmetiky na suché vlasy mohou být mastné a slepené. Nebude to vypadat dobře. Pokud však použijete sérum ve velkém množství na mokré prameny, může se Vám stát, že bude obtížné smýt toto sérum. Vlasové sérum je jedním ze způsobů, jak chránit Vaše prameny před poškozením. Vyzkoušejte přípravky na vlastních pramenech.  

pixel