Kondicionéry a balzámy pro barvené vlasy

Množství produktů: 22

Barvené vlasy jsou často náchylné k poškození vlasové kutikuly. Na pomoc přicházejí kondicionéry, které by měly být nedílnou součástí péče o vaše vlasy. Kondicionér uzavře kutikulu vlasu, zanechá ji hladkou a chráněnou před poškozením. Další složky ve složení vyživují prameny, dodávají jim hebkost, lesk a zdravý vzhled. Podívejte se na naši nabídku produktů!

Kondicionéry pro barvené vlasy

Pro majitelky barvených vlasů je nejdůležitější ochrana barvy. Proto se vyplatí sáhnout po kondicionérech s přísadami, které pomáhají prodloužit trvanlivost barvy a zabraňují jejímu vymývání. Kromě toho musíte pamatovat na to, že barvené prameny jsou často oslabeny použitím barviv nebo rozjasňovačů. Proto je důležité používat přípravky se změkčujícími látkami, které je posilují a chrání před dalším poškozením.

Zobrazit více

Kondicionéry chránící barvené vlasy jsou přípravky, které pomáhají zachovat intenzitu barvy a zabraňují rychlému vymývání a blednutí. Obsahují vhodně vybrané aktivní složky jako panthenol, keratin nebo rostlinné oleje, které posilují vlasy a zabraňují jejich lámání. Některé kondicionéry jsou navíc obohaceny o UV filtry chránící vlasy před škodlivým slunečním zářením, které má přímý vliv na blednutí barvy.

Čím se liší kondicionéry pro barvené vlasy od těch klasických?

Kondicionéry pro barvené vlasy se od klasických kondicionérů liší hlavně svou funkcí a vlastnostmi. Obsahují složky, které zachovávají intenzitu barvy na delší dobu. Navíc jsou obohaceny o látky chránící před UV zářením, které přispívá k blednutí barvy.

Typy kondicionérů na barvené vlasy

Kondicionéry se dělí na klasické, které pečují o vlasy a chrání barvu vlasů a na přípravky s obsahem pigmentu. Kondicionéry pro blond vlasy často obsahují modrý nebo fialový pigment, který zvýrazňuje studený odstín vlasů a naopak potlačuje nežádoucí teplé tóny. Modré kondicionéry neutralizují oranžové tóny; fialové kondicionéry účinně eliminují žluté tóny. Při používání pigmentovaných kondicionérů nezapomínejte na ochranné rukavice.

Nejlepší kondicionéry na barvené vlasy

Pokud se rozhodnete pro koupi kondicionéru pro barvené vlasy, je důležité, aby kromě ochrany barvy splňoval i další požadavky Vašich vlasů. V nabídce obchodu Cosibella najdete kondicionéry, které nejen, že budou pečovat o barvu Vašich vlasů, ale zároveň jim dodají potřebnou dávku hydratace a regenerace a také oslnivý lesk! Vybírejte z účinných přípravků značek jako Anwen, Fanola, Olaplex a řady dalších. Nezapomínejte, že péče o vlasy je efektivní, pokud je systematická. Pouze tehdy dosáhnete požadovaných výsledků.

pixel