Dekorativní kosmetika na obočí

Množství produktů: 96

Obočí je rámem obličeje, zvýrazňuje oči a je nezbytnou součástí každodenního make-upu. Obočí můžete přirozeně vytvarovat průhledným gelem nebo jej precizně vykreslit tužkou. V naší nabídce najdete rozmanité produkty s různou konzistencí a barvou, díky čemuž si budete moci vybrat ten správný produkt pro Vaše potřeby i tón pleti!

Počet produktů: 30/96

Dekorativní kosmetika na obočí

Úprava obočí je důležitým krokem v každodenním líčení. Nezapomínejte, že obočí je rám obličeje – zvýrazňuje perfektní oční make-up a přitahuje k němu pozornost. Proto si na upraveném obočí dejte záležet. Použijte k tomu přípravky, které najdete v naší nabídce. Obsažené složky Vám pomohou získat požadovaný efekt.

Zobrazit více

Jaké přípravky na obočí u nás najdete?

V naší nabídce jsou dostupné:

  • pomády na obočí – umožňují zafixovat a dodat barvu chloupkům v obočí. Pomády mohou nahradit tužky nebo gely na obočí. Jsou ideálním řešením pro ty z vás, kdo hledají rychlý a dlouhotrvající efekt
  • gely na obočí – jsou to průhledné nebo zabarvené přípravky s kartáčkem. Jediným tahem vytvoříte krásný tvar obočí
  • tužky na obočí – jsou dobře pigmentované; zvýrazňují tvar obočí a opticky zahušťují
  • mýdla na obočí – v porovnání s klasickými gely mají lehčí konzistenci. Obsažené složky pomáhají zkrotit neposedné obočí a zajišťují přirozený efekt

Co doporučujeme?

Dekorativní kosmetiku na obočí vybírejte podle svých potřeb. Pro husté a výrazné obočí zvolte gel nebo pomádu, které pomohou udržet obočí na místě. Naopak pro majitele světlého a řídkého obočí doporučujeme tužky a mýdla. S těmito přípravky dosáhnete hustého obočí, které zvýrazní Vaše oči a celkový vzhled.

Vyzkoušejte přípravky pro úpravu obočí a zaujměte na první pohled!

pixel