Paula's Choice

Množství produktů: 138

Americká pečující kosmetika na obličej a tělo značky Paula's Choice se zaměřuje především na účinnost. Široká škála produktů nabízí řešení pro různé typy pleti s přihlédnutím k jednotlivým kožním problémům. Charakteristickým rysem produktů této značky jsou složení bohatá na aktivní látky a promyšlené kombinace složek. Podívejte se na celou nabídku a objevte TOP 10 Paula's Choice!

Počet produktů: 30/138
Paula's Choice je značka se značnými zkušenostmi působící na kosmetickém trhu již od roku 1995. Založila ji Paula Begoun, která v obchodech hledala produkty, které by jí pomohly s četnými kožními problémy, s nimiž v té době bojovala. Právě tento záměr jí umožnil vytvořit značku, která je účinná, bezpečná a kvalitní. Platí to i pro samotné obaly, které lze recyklovat – to je něco, co potěší příznivce ekologického přístupu k péči o pleť. Značka Paula's Choice nabízí několik různých řad produktů péče o pleť, které se liší obsahem účinných látek a konzistencí a tedy i svou účinností. V nabídce značky najdeme specifické produkty bojující proti prvním známkám stárnutí, redukující pigmentové skvrny, nedokonalosti a akné, posilující, rozjasňující, zklidňující a mnoho dalšího.

Účinné látky pod lupou

Věnujte pozornost pečlivě vybraným aktivním látkám v produktech Paula's Choice mohou přesně vyhovovat Vašim potřebám. Patří mezi ně vysoce koncentrovaný retinol, vitamíny B3 a C, omega kyseliny, kyselina azelaová, ferulová, glykolová a salicylová a také s jíl, CBD olej, elektrolyty a ceramidy. V nabídce značky Paula's Choice najdete pleťové a oční krémy, séra, exfoliační roztoky a tonika, mycí gely, peelingy, balzámy a oleje. Vyplatí se také důvěřovat SPF krémům s obsahem minerálních UV filtrů, které jsou vhodné také pro problematickou, mastnou, aknózní a kuperózní pleť.
pixel