Séra na obočí a řasy

Množství produktů: 15

Aby zvýrazněné obočí a nalíčené řasy vypadaly opravdu dobře, je nutné o ně také pečovat. Sáhněte po koncentrovaném séru bohatém na aktivní složky, které zahušťuje a posiluje řasy a chloupky v obočí. Prohlédněte si dostupné produkty a zaujměte na první pohled!

Sérum na obočí a řasy

Obdivujete husté obočí a řasy jako vějíře na svých kamarádkách? Sníte o dlouhých a pevných řasách? Začněte se o ně správně starat! Jak? Důkladně je očistěte od make-upu a pravidelně nanášejte výživné přípravky. Při péči o řasy a obočí se vyplatí sáhnout po séru v balení s kartáčkem na řasenku. Takové produkty obsahují složky, které pomáhají regenerovat, posilovat a dělat chloupky elastickými.

Zobrazit více

Přípravky pro péči o řasy a obočí – co obsahují?

Séra na obočí a řasy se snadno nanášejí a lze je používat bez ohledu na typ pleti. Jejich složení bylo pečlivě vyvinuto. Mezi vzorce patří např.: ricinový olej, který podporuje uhlazení a lesk vlasů,

  • biotin, který podporuje růst obočí a řas;
  • makadamiový olej, který pomáhá vytvářet ochranný film.

V naší nabídce najdete dva druhy produktů: k použití večer a k aplikaci ráno, pod make-up. Liší se barvou vzorce. Noční kosmetika je průhledná. Na druhou stranu ve složení produktů pro denní sérum je barvivo, které podporuje ztmavnutí vlasů. Vyberte si správné sérum a pečujte o své obočí a řasy každý den.

pixel