Tužky na rty

Množství produktů: 32

Tužky umožňují precizně vykonturovat rty a navíc prodlužují výdrž nanesených rtěnek. Díky tomu budou Vaše rty opticky plnější a výraznější. Tužkou obtáhněte konturu rtů nebo zcela vyplňte rty a vytvořte tak dlouhotrvající základ. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ten správný produkt pro sebe!

Počet produktů: 30/32

Konturovací tužky a tužky na rty

Věděli jste, že jen jednou kosmetikou dokážete opticky zvětšit rty a zvýraznit jejich kontury? A co víc, tento produkt Vám může pomoci prodloužit životnost Vaší oblíbené rtěnky. Samozřejmě, mluvíme o konturce na rty. Je to tužka, která změní Váš make-up a Vaše rty budou vypadat ještě lépe než obvykle.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu barev této kosmetiky. Dostupné jsou např. v odstínu nude, růžovém, hnědém, červeném a dokonce i fialové konturovací tužky. Díky takové velké rozmanitosti najdete odstín, který se dokonale hodí k Vaší rtěnce nebo lesku na rty. Tak vznikne dokonalý make-up rtů.

Zobrazit více

Tužky na rty – čím se liší?

Nabízené konturovací tužky na rty mají příjemnou gelovou konzistenci. Lze jimi jednoduše kreslit na rty, aniž byste k nim museli tužku silně přitlačovat a dráždit pokožku. Navyše:

  • tužka se při aplikaci nedrolí, díky čemuž překryjete celé rty důkladně a rovnoměrně - beze šmouh a skvrn;
  • složení tužky na rty je dobře pigmentované, takže k preciznímu namalování rtů stačí pár tahů;
  • složení obsahuje látky, které napomáhají péči o rty. Jedná se např. o ricinový olej, včelí a karnaubský vosk. Podporují výživu a promašťování pokožky a její hydrataci. Receptura tužky často obsahuje také např. lanolin, který podporuje rekonstrukci lipidové vrstvy epidermis a pomáhá vytvářet na jejím povrchu sametový film.

Tento produkt doplní každé líčení rtů! Stačí si vybrat ten správný odstín.

Jakou barvu konturovací tužky si zvolit?

Tužky lze použít s rtěnkou i samostatně. V druhém případě si můžete vybrat jakýkoli odstín kosmetiky - v závislosti na náladě, typu krásy nebo okolnostech. Pokud máte např. rádi přirozené líčení, sáhněte po ceruzce na rty v barvě podobné barvě červené. Je to skvělý způsob, jak jemně zvýraznit skutečnou barvu Vašich rtů a zviditelnit je. Pokud však použijete tužku na rty spolu se rtěnkou, výběr barvy produktu nemůže být náhodný. Pro pěkný efekt se rozhodněte pro kosmetiku v odstínu podobné rtěnce. Je to velmi důležité! Pokud si rty natřete příliš tmavou barvou, budou vypadat menší. Naopak příliš světlá tužka nechá vyniknout rty.

Konturovací tužky na rty – jak je používat?

Tužky na rty lze použít k optickému vyrovnání tvaru rtů – pokud máte např. jednu menší než druhou – nebo ke zvýraznění jejich kontury. Aplikace takového produktu je jednoduchá!

  • Pod tzv. amorovým lukem na linii úst (nebo 1-2 mm nad ním) nakreslete X.
  • Začněte konturovat každý ret od vnitřního koutku.
  • Jemně rozetřete linii směrem ke středu rtů.
  • Vnitřek rtu doplňte cervenou tužkou nebo rtěnkou.

Volitelně to celé můžete završit leskem na rty, který pomůže dodat rtům krásný lesk. Tužky a kontury na rty dokážou Vaše rty rozjasnit a zviditelnit i na dálku. Navíc barva na nich zůstane dlouho. Vyzkoušejte!

pixel