Doplňky pro líčení

Množství produktů: 30

Pokud je Vaše kosmetická taška na make-up kompletní, je čas pořídit si vhodné doplňky. Určitě si prohlédněte naši nabídku a vyberte si z kleštiček na řasy, houbiček na make-up a nebo čisticích přípravků na štětce!

Udělat pěkný make-up je opravdové umění. Abyste nabrali zkušenosti, musíte hodně trénovat. Nejlepší je pracovat se správnými doplňky na líčení. V prodejně Cosibella najdete široký výběr štětců, houbiček a dalších produktů, které Vám pomohou precizně nanést kosmetiku na obličej, a získat tak estetický efekt. Kromě nich můžete vsadit i na doplňky, které Vám umožní po celém dni odstranit make-up a očistit pleť od všech nečistot.

Zobrazit více

Doplňky pro líčení - jak používat?

Nanášení kosmetik pro líčení konečky prstů je běžnou praxí. Takto však můžete rovnoměrně rozetřít podkladovou bázi, ale ne stíny, tvářenku nebo bronzer. K aplikaci těchto produktů potřebujete správné příslušenství. Můžete si vybrat např.:

  • štětce - pomáhají produkty nejen precizně nanést na pleť, ale i pěkně rozmixovat, tedy promíchat, aby nebyl vidět přechod mezi nimi. Stačí je ponořit do vybrané kosmetiky a poté přiložit na obličej, aby se produkt přenesl na pokožku. Následně krouživými pohyby spojte všechny vrstvy make-upu;
  • houbičky na líčení - umožňují rovnoměrné nanesení kosmetiky s tekutou konzistencí. Před použitím je třeba je navlhčit, aby se zvětšil jejich objem. Následně na ně stačí nanést pár kapek přípravku a vmasírovat do pokožky.

Nezapomeňte pro každý produkt použít jiné příslušenství. V opačném případě se receptury kosmetiky zamíchají a efekt nemusí být takový, jaký jste očekávali.

Doplňky pro líčení – jak je čistit?

Čištění příslušenství pro líčení je nezbytné. Na špinavých štětcích nebo houbičkách se mohou hromadit bakterie. Pokud je přenesete na pleť, mohou vést například k rozvoji nedokonalostí. Proto je nejlepší vyčistit veškeré příslušenství ihned po použití. K jejich mytí můžete použít obyčejné mýdlo. Rozpusťte je ve vodě a do této směsi namáčejte štětce a houbičky. Po několika minutách produkty opláchněte a nechte vyschnout. Kupte si doplňky pro líčení za nejlepší cenu a začněte se líčit jako profesionál.

pixel