Doplňky k péči o tělo

Množství produktů: 23

Komplexní péče o tělo se neskládá jen z kosmetických produktů, ale také ze šikovných doplňků. Často jsou nezbytné pro zachování mladé a zdravě vypadající pokožky. Díky pravidelnému používání doplňků vypadá pokožka lépe. Pokud chcete do své pečující rutiny zařadit zajímavé novinky, podívejte se na naše kosmetické doplňky k péči o tělo!

Užitečné doplňky pro péči o tělo

Péče je spojována především s kosmetikou, ale abyste svému tělu poskytli komplexní péči, vyplatí se používat i doplňky na míru vašim preferencím Je to skvělý způsob, jak jednak zlepšit stav pokožky, ale také zpestřit každodenní péči.

Zobrazit více

Nabídku doplňků k péči o tělo

Pokud vás zajímá, co a zda vůbec se vyplatí pořídit si doplňky, které vám pomohou pečovat o vaše tělo, podívejte se na nabídku e-shopu. Najdete zde mimo jiné výrobky pro masáž a zpevnění těla, ale i ty, které napomáhají peelingu a čištění:

  • silikonové baňky - jsou určeny k masáži těla. Účinně stimulují krevní obě, snižují otoky a především pomáhají redukovat celulitidu a zvyšují tonus pokožky. Jsou k dispozici se v různých velikostech, takže se přizpůsobí jednotlivých oblastem.
  • peelingové a masážní rukavice - vyrobeny z přírodních vláken, jako je len nebo konopí. Účinně pomáhají zbavit se odumřelých kožních buněk a vyhlazují pokožku. Stimulují také krevní oběh a urychlují regeneraci. Při pravidelném používání je pokožka jemná, pevná a hladká.
  • masážní kartáče - jsou intenzivnější alternativou s podobným účinkem jako rukavice. Používají se k suché i mokré masáži těla, jejímž výsledkem je redukce celulitidy, odstranění odumřelé kůže a také stimulace lymfatického systému, čímž pomáhají zbavit se otoků.
  • rukavice na samoopalovací krém - jsou vyrobeny z příjemných a měkkých materiálů. Slouží k rovnoměrnému nanášení samoopalovacích přípravků na tělo, zabraňují vzniku šmouh, skvrn a fleků a chrání ruce před přípravkem.

Polské značky příslušenství pro péči o tělo

V nabídce e-shopu najdete široký sortiment výrobků polských výrobců. Značka Crystallove nabízí silikonové baňky, Lynia, Ministerstwo Dobrego Mydła a Mohani mají v portfoliu peelingové a masážní rukavice a Veoli Botanica nabízí samoopalovací rukavice. Masážní kartáče najdete u značek Mokosh, Nature Queen a Senelle.

pixel