Bronzery

Množství produktů: 38

V závislosti na zvoleném odstínu můžete s pomocí bronzeru Váš obličej vykonturovat nebo mu dodat opálený vzhled. Studené odstíny konturují a definují obličej a pokud jej nanesete na místa, kde se přirozeně v obličeji vytváří stíny, zajistíte si zeštíhlující efekt. Naopak teplý bronzující pudr Váš obličej zahřeje a poskytne mu přirozený efekt opálení. Na trhu najdete matné, saténové nebo lesklé bronzery. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ten pravý pro sebe!

Počet produktů: 30/38

Bronzery

Rádi zvýrazňujete lícní kosti a kontury obličeje? Nebo možná chcete opticky zúžit nos a zeštíhlit tvář? Sáhněte po správném bronzeru na obličej. Je to produkt v béžové a hnědé barvě, který pomáhá dosáhnout efektu jemného, letního opálení.

Bronzer je ideální pro optickou modelaci tvaru obličeje, zvýraznění klíčních kostí či dekoltu, jakož i zakrytí nedokonalostí kontur, jako jsou např. příliš vypouklé líca nebo široký nos.

Zobrazit více

Bronzery na obličej – který si vybrat?

Správný bronzer je o 3-4 tóny tmavší než pokožka a po nanesení vypadá jako přirozené opálení. Pokud tedy máte:

  • pleť s teplým tónem, t. j. Vaše pleť má jemně karamelový nebo mírně olivový odstín, vyberte si přípravek v teplém tónu, ne však oranžovém. Dobře poslouží kosmetika v odstínech jako okrová, hnědá či čokoládová,
  • pleť s chladným tónem, Vaše pleť je jemně zemitá, jemně modrá nebo porcelánová a na povrchu obličeje vidíte např. kapiláry, zvolte bronzer se studeným tónem. Jedná se např. o „špinavý“, jemně šedohnědý nebo broskvový odstín.

Barva bronzeru však není všechno. Také je třeba věnovat pozornost jeho povrchové úpravě.

Druhy bronzerů - jaké jsou k dispozici?

Naše nabídka obsahuje bronzery s matným a mírně rozjasňujícím efektem. Který si vybrat? Záleží na tom, k čemu chcete produkt používat.

  • Pro konturování obličeje nejlépe poslouží kosmetika s matným efektem. Při aplikaci na pleť nevynikne a pomůže skrýt nedokonalosti.
  • Pro zvýraznění vybraných partií těla zvolte bronzer se sametovým, jemně třpytivým finišem se zlatými částečkami, které se na slunci jemně třpytí. Díky tomuto produktu úžasně je zvýrazní.

Pamatujte – pokud ke konturování používáte rozjasňující kosmetiku, místo toho, abyste skryli nechtěné části obličeje, zvýrazníte je, protože se budou na světle lesknout.

Výběr bronzeru online není jednoduchý úkol. Před rozhodnutím si proto pečlivě přečtěte popis produktu.

pixel