Čisticí gely na obličej

Množství produktů: 140

Mycí gely používejte v ranní rutině nebo večer po odlíčení jako 2. krok čištění obličeje. V našem e-shopu najdete nejrůznější druhy čisticích gelů, které jsou bohaté na aktivní složky. Vyberte si ten správný produkt pro sebe!

Počet produktů: 30/140

Čisticí gel na pleť

Čisticí pleťový gel je jedním ze základních kosmetických přípravků. Je důležitý v první fázi ranní i večerní péče o pleť. Určitě tento produkt neopomínejte. Výběr správného čisticího pleťového přípravku má zásadní vliv na stav vaší pokožky. Pravidelné čištění pleti vám pomůže odstranit zbytky make-upu a důkladně vyčistit póry. Složky obsažené v čisticích pleťových gelech podporují procesy, které zabraňují vzniku nedokonalostí a díky svým vlastnostem také připravují pleť pro další péči.

Zobrazit více

Jaký čistící pleťový gel vybrat?

Každodenní čištění pleti nesmí způsobovat podráždění, nepohodlí nebo jiné dermatologické problémy. Po umytí by měla být pokožka jemná, hladká a příjemná na dotek. Složky čisticího pleťového gelu vám pomohou dosáhnout tohoto cíle pouze v případě, že jsou přizpůsobeny typu vaší pleti.

Jaký čistící gel pro mastnou a smíšenou pleť?

Mastná a smíšená pleť se vyznačuje tím, že produkuje nadměrné množství kožního mazu. Výsledkem jsou ucpané póry a nevzhledný lesklý obličej. Pro čištění tohoto typu pleti vybírejte přípravky se složkami, které podporují procesy regulace kožního mazu. Ty pomohou snížit ”lesknutí se” a výskyt ucpaných pórů. Můžete také vybírat kosmetické přípravky se složkami, které podporují antibakteriální a protizánětlivé účinky, snižují riziko vzniku nedokonalostí, pomáhají hydratovat pokožku a zklidňovat podráždění.

Jaký čistící gel pro citlivou pleť?

Citlivá pokožka silně reaguje na kontakt s vnějšími vlivy, jako je chlad, teplo nebo znečištění. To má mimo jiné za následek zarudnutí, podráždění a vysušení pokožky. Abyste problémy nezhoršovali, vybírejte si pro čištění citlivé pleti gely s jemným účinkem. Dobrou volbou jsou kosmetické přípravky založené na jemném čistícím základu se složkami, které pomáhají hydratovat pokožku.

Jaký čistící gel pro aknózní pleť?

Pleť se sklonem k akné často pokrývají lézy a pleť je proto velmi citlivá. Je třeba s ní zacházet šetrně, aby se problémy nezhoršily. Pro čištění tohoto typu pleti proto vybírejte kosmetické přípravky se složkami, které podporují antibakteriální procesy a pomáhají chránit pokožku před vysoušením.

Jak správně vyčistit pleť?

Před čištěním pleti gelem je třeba odstranit make-up vhodným odličovacím prostředkem. Složky v něm obsažené pomohou "zhruba" odstranit nečistoty.

Další kroky:

  • zvlhčení pokožky vodou,
  • nanesení malého množství čisticího gelu do dlaně,
  • zpěnění kosmetického přípravku,
  • nanesení přípravku na obličej,
  • masáž pokožky krouživými pohyby, místo po místě,
  • opláchnutí kosmetického přípravku vodou.

Nezapomeňte, že proces mytí nesmí trvat příliš dlouho. Stačí 1-2 minuty. Seznamte se s našimi pleťovými čistícími přípravky i produkty pro další péči. Jejich složení vám pomůže s komplexní péčí o vaši pokožku.

Viz také: přípravky na čištění pleti, mycí pěny, micelární vodyodličovací mléka