Šampony na vlasy

Množství produktů: 191

Ty správně zvolené šampony mohou pomoci s péčí o pokožku hlavy a atraktivní vzhled účesu každý den. Připravili jsme pro vás široký výběr kvalitních produktů k péči o nejrůznější typy vlasů. Určitě najdete ten nejlepší šampon i pro vás. Stačí si jen vybrat!

Počet produktů: 30/191

Správně vybraný šampon na vlasy Vám zajistí zdravou pokožku hlavy a zdravý vzhled vlasů. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní kosmetické produkty s mírně odlišnými vlastnostmi pro všechny typy vlasů. Seznamte se s naší nabídkou!


Nejlepší šampony na vlasy

Každodenní péče o vlasy a pokožku hlavy může být mnohem snazší, pokud sáhnete po správném šamponu na vlasy. V e-shopu cosibella.cz najdete kvalitní přírodní kosmetiku vhodnou pro mastné, suché, poškozené, normální, barvené i kudrnaté vlasy s hydratačními vlastnostmi, proti lupům a svědění, pro rychle se mastící vlasy, s vyživujícími a posilujícími vlastnostmi a také speciální šampony proti vypadávání vlasů. Pravidelným používáním těchto přípravků si zajistíte zdravější stav pokožky hlavy a silnější vlasy. Přípravky navíc dodávají vlasům intenzivnější barvu, lesk a usnadňují rozčesávání a styling. V naší nabídce najdete také veganské, přírodní šampony obohacené o extrakty z pečlivě vybraných bylin a rostlin s požadovanými vlastnostmi.

Zobrazit více

Výběr správné vlasové kosmetiky je účinným řešením pro suchou nebo mastnou pokožku hlavy, pro barvením oslabené vlasy vyžadující posílení nebo pro snadnější rozčesávání. Podívejte se na celou naši nabídku a vyberte si šampon podle Vašich požadavků.

Mytí vlasů je základem vlasové péče. Umožňuje odstranit zbytky kosmetiky a veškeré nečistoty zvenčí, jako je prach, smog nebo kožní maz. Při čištění pleti se navíc odumřelá pokožka smyje a připraví na další péči. Ne každý produkt však bude vyhovovat každému. Kosmetiku si musíte vybrat podle typu vlasů a pokožky hlavy. Proto jsme pro Vás připravili široký výběr profesionálních šamponů na vlasy.

Nejlepší šampon na vlasy z drogerie - co obsahují?

Základními složkami naší vlasové kosmetiky jsou detergenty a mycí látky, např. SLS, SLES, Cocamidopropyl Betaine a Coco Glucoside. Pomáhají odstranit veškeré nečistoty z povrchu vlasů. Naše profesionální vlasové šampony navíc obsahují:

  • změkčovadla - jsou to např. rostlinné oleje a másla. Pomáhají změkčit, regenerovat a chránit vlasy před poškozením,
  • zvlhčovadla - do této skupiny patří např. aloe nebo kyselina hyaluronová. Podporují hydrataci vlasů,
  • proteiny - jako jsou mléčné proteiny, hedvábné proteiny a keratin. Podporují obnovu vlasů.

Tyto složky pomáhají dosáhnout efektu měkkých, hladkých a snadno rozčesatelných vlasů.

Profesionální šampony na vlasy - jak vybrat svůj typ vlasů?

Aby šampon nezhoršil stav Vašich vlasů, ujistěte se, že produkt odpovídá Vaší pokožce hlavy. V případě:

  • nadměrného množství kožního mazu vyberte produkt s přísadami, které pomáhají absorbovat maz a osvěžit vlasy,
  • na lupy zvolte šampon s látkami, které pomáhají zklidnit podráždění a bojovat proti bakteriím,
  • V případě suchosti bude dobrou volbou kosmetika s přísadami podporujícími hydrataci pokožky.

Pamatujte také na potřeby svých vlasů.

Šampon pasující do vlasů - na co si dát pozor?

Pokud jsou vlasy příliš nadýchané, křehké a mají vysokou pórovitost, je lepší zvolit produkt s přísadami, které pomohou vlasy obnovit a chránit před poškozením. V případě vlasů se střední pórovitostí a náchylných k třepení konečků dobře poslouží šampon s látkami, které podporují procesy zpevňování vlasů. Na druhou stranu, na vlasy s nízkou pórovitostí, hladké, ale lámavé vlasy poslouží šampony s přísadami, které pomáhají obnovit objem a udržet lesk.

Vyberte si ten správný šampon pro Váš typ vlasů a vlasovou pokožku a začněte se o svůj účes dobře starat.

pixel