Mycí emulze na obličej

Množství produktů: 31

Mycí emulze jsou nedráždivé čisticí přípravky na obličej, které jemně, ale účinně odstraňují nečistoty. Nezpůsobují podráždění a na pokožce zanechávají lehce znatelný film, který hydratuje a navrací pleti pocit pohodlí. Prohlédněte si emulze z naší nabídky a vsaďte na jemné čištění!

Počet produktů: 30/31

Čisticí pleťové emulze

V případě, že máte citlivou, suchou nebo podrážděnou pleť, je nutné k ní přistupovat jemně, aby nedošlo k poškození pokožky. Složky obsažené v mycích emulzích jsou proto ideální volbou. Tyto čisticí přípravky mají jemnou, mírně olejovitou konzistenci. Obsahují složky, které pomáhají rozpouštět nečistoty a odstraňují je z povrchu pokožky bez narušení hydrolipidové vrstvy a navíc mají pečující vlastnosti.

Zobrazit více

Co mycí emulze obsahují?

Složení čisticích pleťových emulzí bylo navrženo tak, aby odstraňovalo nečistoty bez rizika podráždění. Ve složení proto například najdeme:

  • březovou šťávu, která normalizuje sekreci kožního mazu a hydratuje;
  • oleje, např. slunečnicový, který vyrovnává texturu pokožky a hydratuje;
  • rostlinné extrakty, např. z ibišku, které zklidňují podráždění a působí proti volným radikálům.

Čisticí pleťové emulze – pro koho jsou vhodné?

Emulze jsou vhodné pro všechny typy pleti, zejména však pro suchou a citlivou pleť. Obsažené složky hydratují a chrání jemnou pokožku. Tento typ přípravku bude vhodný také pro aknózní a podrážděnou pleť, protože látky ve složení mycích emulzí nevysušují. Prohlédněte si naši nabídku čisticích přípravků na obličej a vyberte si vhodný produkt pro Vaši pleť.

Viz také: mýdla na obličej, přípravky na odličování, odličovací olejeodličovací balzámy

pixel