Mohani

Množství produktů: 72

Mohani je polský výrobce přírodní, organické a veganské kosmetiky. Nabízí pečující kosmetiku na obličej, tělo a vlasy, pomůcky ústní hygieny, doplňky a svíčky. V nabídce značky najdete poloprodukty jako oleje a hydroláty, ale také hotovou kosmetiku. Inspiraci čerpají z různých světových stran. Podívejte se na celou nabídku a vyberte si něco pro sebe!

Počet produktů: 30/72

PŮVOD

Mohani je polská kosmetická značka.

PRODUKTY

Výrobce nabízí výrobky pro péči o pleť, tělo a vlasy. Veškerá kosmetika je zcela přírodní, organická a veganská.

ZAJÍMAVOST

Skandinávská řada značky je založená na brusinkách, známých jako červené zlato Skandinávie, a také plodech rakytníku, které rostou na severu Norska. Rostliny jsou považovány za podstatu severské krásy.

Značka Mohani rozděluje své vysoce kvalitní výrobky do kolekcí:

ABECEDA ZEMĚ - kolekce pro všechny typy pleti, skládá se z vyživujících tělových másel, kyseliny hyaluronové, skvalanu, nerafinovaných rostlinných olejů a hydrolátů, tj. tonizujících výtažků z květů, které jsou perfektní jako základ pod sérum nebo olej. Výrobky jsou také skvělé pro péči o vlasy.

NORSKÝ VÍTR - díky bohatým účinným látkám, přípravky této řady zesvětlují zbarvení, snižují zarudnutí, obnovují zářivost pokožky a chrání před fotostárnutím. Jsou určeny zejména pro suchou, citlivou a náročnou pokožku. Obsahují přírodní éterické oleje.

MOHANI SMILE - řada zaměřená na hygienu a péči o ústní dutinu.

WILD GARDEN - obsahuje výrobky pro péči o tělo: peelingy, pěny a mlhy. Každý z nich má ovocnou vůni.

pixel