Korektory

Množství produktů: 65

Korektor má v kosmetice speciální úlohu –⁠ kryje nedokonalosti, kruhy pod očima, pigmentové skvrny nebo rozšířené žilky. V našem e-shopu najdete korektory v odlišných odstínech a s různým stupněm krytí. Prohlédněte si celou naši nabídku a vyberte si ten pravý pro sebe!

Počet produktů: 30/65

Korektory  

Jedním z kroků při nanášení make-upu je vyrovnání tónu pleti. Pomoci mohou krycí korektory. Internetový obchod Cosibella nabízí produkty polských a korejských značek. Mají šikovná balení s aplikátory, která usnadní aplikaci kosmetiky na obličej přesně v místě nedokonalostí.

Zobrazit více

Korektory na make-up – co obsahují?

Korektory na obličej neobsahují jen látky, které pomáhají maskovat případné pigmentové skvrny, jizvy, mateřská znaménka či akné a erytém. Vzorce byly obohaceny o látky, které:

  • podporují rozjasnění pleti, díky čemuž pomáhají dosáhnout efektu odpočaté pleti kolem očí,
  • podpora hydratace a regenerace epidermis,
  • pomáhají udržovat správný kožní mikrobiom,
  • pomáhají uklidnit podráždění.

Kosmetika má lehké složení, které snadno proniká do pokožky a nehromadí se v záhybech a vráskách obličeje. Toto je obzvláště důležité při aplikaci přípravků kolem očí. Důkladně se seznamte s naší nabídkou a vyberte si ty nejlepší korektory na obličej, které budou vyhovovat potřebám Vaší pleti.

pixel