SkinTra

Množství produktů: 36

Naši vlastní značku spoluvytvářejí kosmetoložky v Cosibella, které díky práci s klienty dokonale znají Vaše potřeby. Složení produktů není určeno pro pohlaví nebo věk, ale je zaměřeno na konkrétní kožní problém a multifunkční účinek. Díky našim produktům dosáhnete profesionálních výsledků v pohodlí domova. Značka SkinTra si neustále získává nové příznivce, kteří si tuto kosmetiku zamilovali a užívají si její účinky každý den. Navíc se aktivně staráme o životní prostředí a díky spolupráci s polskou nadací „Les napořád“ garantujeme za každý prodaný produkt výsadbu 0,5 m² lesa! Přečtěte si více na našem blogu!

Počet produktů: 30/36

Co byste měli vědět o značce SkinTra? Jedná se o polskou značku založenou experty a kosmetology spolupracujícími s obchodem Cosibella. Na základě znalostí, které jsme získali během mnoha kosmetologických konzultací, s ohledem na nejnovější trendy v oblasti kosmetologie, požadavky našich klientů a především na základě našich vědomostí a zkušeností jsme vytvořili koncept značky, které můžete věřit. V portfoliu značky SkinTra najdete osm produktů: kyselinový peeling, kyselinové tonikum, prebiotické tonikum, sérum s vitamínem C a kyselinou ferulovou, prebiotický hydratační krém, prebiotický výživný krém a sérum s retinolem. Díky vhodně vybraným složkám Vám produkty SkinTra po krátké době pravidelného používání zajistí účinky srovnatelné s ošetřeními v kosmetických salonech. Přípravky zanechávají pleť čistou, svěží, hladkou a bez nedokonalostí.

SkinTra – v souladu s přírodou

Značka SkinTra si uvědomuje, že nejúčinnější aktivní látky pocházejí z přírody a v laboratoři je můžeme pouze podle těchto vzorců napodobit. Proto společnost podporuje nadaci „Las na zawsze“ (Les napořád), která se podílí na výsadbě nových lesů. V praxi? Za každý vyrobený produkt značky SkinTra nadace zasadí 0,5 m2 lesa. Produkty značky SkinTra jsou baleny pouze do ekologických obalů, bez další papírové nebo plastové vrstvy. Veškeré štítky a informace jsou tištěny na ekologický papír.

pixel