BB krémy

Množství produktů: 48

BB krém je univerzální produkt, který má všestranné účinky. Kromě toho, že kryje nedokonalosti a sjednocuje tón pleti, má také pečující vlastnosti –⁠ hydratuje, rozjasňuje a regeneruje. Některé BB krémy byly obohaceny o UV filtry, které chrání Vaši pleť před účinky slunečního záření. Prohlédněte si celou naši nabídku a seznamte se s vysoce kvalitními BB krémy!

Počet produktů: 30/48

Co je to BB krém?

BB krém je skvělou volbou, pokud hledáte krém na každý den se složkami, které budou:

  • podporovat regeneraci a hydrataci pleti
  • podporovat jemné vyrovnání barevného tónu pleti
  • pomáhat získat efekt zdravé a krásné pleti

Jedná se o lehký produkt, který v sobě kombinuje pečující vlastnosti a make-up. Vhodný bude především pro suchou, smíšenou, citlivou a mastnou pleť.


Zobrazit více

Nejlepší BB krém – co obsahuje?

BB krémy jsou velmi univerzální a osvědčí se u všech typů pleti. Pokud však chcete mít jistotu, že si zvolíte ten nejvhodnější produkt, věnujte pozornost jeho složení. Měly by se v něm objevit takové složky, jaké jsou například:

  • kyselina hyaluronová – podporuje hydrataci pleti
  • pupečník asijský – pomáhá zklidnit podráždění a regenerovat pleť
  • niacinamid – pomáhá zesvětlit pigmentové skvrny
  • alantoin – podporuje zklidnění poškozené pokožky
  • UV filtry – pomáhají chránit pokožku před škodlivými slunečními paprsky

Pozornost věnujte také konzistenci. Přírodní BB krém by měl být lehký, rychle se vstřebat a neměl by příliš zatěžovat pleť. V poslední době jsou velmi oblíbené korejské BB krémy, které poskytují projasněný a přirozený efekt.

Je BB krém lepší než make-up

Rozhodnutí, zda zvolit BB krém nebo make-up, závisí na individuálních potřebách a preferencích, které u líčení máte. BB krém je multifunkční výrobek, který kombinuje funkci péče o pleť a make-upu, tedy dekorativní kosmetiky. Na rozdíl od podkladového krému má obvykle krémovější texturu a vytváří dojem, že se na pleť nanáší pečující kosmetika. Je ideální pro každodenní použití, nabízí přirozený vzhled a další výhody, jako je hydratace a regenerace.

Make-up je často zárukou intenzivnějšího krytí a je ideální, pokud vám záleží na perfektním looku. Klíčem je pochopit, že BB krém a make-up mají různé úkoly - krém slouží k jemnému krytí a péči, make-up pro silnější krytí a dlouhodobý efekt.

pixel