Odličovací tampony

Množství produktů: 10

S večerní pečující rutinou Vám pomůžou tyto odličovací doplňky. V naší nabídce najdete vlhčené odličovací ubrousky a opakovaně použitelné bavlněné tampony, které usnadňují odstraňování zbytků make-upu. Určitě si naši nabídku prohlédněte!

Odličování by mělo být povinným prvkem večerní péče. Pomáhá pleť očistit a připravit ji na aplikaci přípravků obsahujících složky podporující noční regeneraci pleti. V odstraňování make-upu Vám mohou pomoci opakovaně použitelné doplňky, jako jsou vatové tampony nebo rukavice na odstranění make-upu. Můžete je používat jak navlhčené vodou nebo v kombinaci např. s micelární tekutinou či odličovacím mléčkem.

Proč se vyplatí používat k odličování tampony?

Použití opakovaně použitelných vatových tamponů nebo rukavic k odstranění make-upu má mnoho výhod. Stojí za to je zdůraznit.

Úspora peněz

Příslušenství lze po použití vyprat a znovu použít k odstranění make-upu. Nemusíte kupovat pokaždé nové, což Vám umožní ušetřit na nákupu jednorázových produktů. Navíc lze vatové tampony a rukavici pro odstranění pouze navlhčit vodou. Díky tomu nepoužíváte kosmetiku na odstraňování make-upu, což také generuje úspory.

Menší znečištění životního prostředí

Vatové tampony a rukavice lze opakovaně používat i několik měsíců - stačí je pravidelně prát společně s oblečením. To vám umožní snížit množství odpadu, za což vám životní prostředí poděkuje! A po výměně tamponů nebo rukavic za nové lze staré příslušenství využít, např. při úklidu.

Pohodlí

Používání opakovaně použitelných odličovacích doplňků je velmi pohodlné, zejména při cestování a také např. v posilovně. Vše, co musíte udělat, je vzít si s sebou rukavice nebo vatové tampony a přístup k vodě pro odstranění make-upu – aniž byste museli nosit kosmetiku. Použité produkty poté schováte do kosmetické taštičky a doma je vyperete. 

Rukavice nebo tampony pro každodenní použití – jaké si vybrat?

Vatové tampony jsou ideální pro lidi, kteří občas potřebují odstranit make-up speciální kosmetikou. Neabsorbují velké množství produktu a umožňují precizně vyčistit např. oči nebo ústa. Rukavice zase poslouží k odstranění podkladu z obličeje a krku. Má dostatečně velké rozměry, takže ke smytí veškerého make-upu stačí jen pár pohybů.   Začněte si čistit obličej opakovaně použitelnými produkty a pociťte rozdíl!

pixel