Látkové gumičky do vlasů

Množství produktů: 6

Gumičky do vlasů jsou stejně jako hřebeny a kartáče na vlasy nezbytným pomocníkem každé ženy! Bez ohledu na délku vlasů, gumičky umožňují svázat vlasy do culíku, drdolu nebo francouzského copu a díky tomu nebudou překážet v obličeji. Rozmanité vzory a barvy doplní celkový styling a přitáhnou pozornost. Použité materiály jsou maximálně šetrné k vlasům a umožňují svázat vlasy bez jejich poškození. V naší nabídce najdete hedvábné nebo bavlněné gumičky – stačí si vybrat!

Čelenky a gumičky do vlasů - pohodlí a relax

Není nic lepšího, než pocit pohodlí, kdy jsou vaše vlasy svázány gumičkou, která nezpůsobuje bolest a netahá. Čelenky a gumičky do vlasů, které jsou k dispozici v našem obchodě, jsou navrženy tak, aby optimálně seděly a zároveň snižovaly riziko poškození jemných vlasů. Jsou především:

  • Elastické a odolné
  • Trendy
  • Z vysoce kvalitních materiálů.

Zobrazit více

Látkové čelenky - výhody

Čelenky jsou skvělé nejen jako vlasová ozdoba, ale také jako doplněk. Vlasy s nimi nepadají do obličeje, takže je oceníte například během každodenního mytí obličeje a během aplikace krémů nebo dalších pečujících produktů. Vlasy se tak neušpiní a vy se můžete plně soustředit na vaši pečující rutinu.

Hedvábné gumičky do vlasů

S našimi hedvábnými gumičkami vnesete do vaší každodenní péče krásný nádech luxusu. Hedvábí je známý svými antistatickými vlastnostmi a vůči vlasům je nesmírně jemný. Pokud si zvolíte hedvábné gumičky, investujete tak do zdravých a krásných vlasů. A co ještě s hedvábnými gumičkami získáte?

  • Vlasy jsou drženy na svém místě bez tahání
  • Neelektrizují
  • Elegantní módní doplněk.

Zvolte si ten nejlepší doplněk a dopřejte svým vlasům to, co potřebují. Vysoce kvalitní gumičky a praktické čelenky nesmí chybět ani ve vaší kosmetické taštičce.

pixel