Odličovací mléka

Množství produktů: 13

Pokud hledáte přípravky s jemným složením, odličovací mléka budou ideální volbou. Odstraňují nečistoty a make-up, aniž by způsobovaly pocit nepohodlí. V naší nabídce najdete přípravky s obsahem nejrůznějších aktivních složek, které můžete přizpůsobit konkrétním potřebám Vaší pleti!

Je Vaše pokožka po použití micelární vody nepříjemně suchá a stažená? Nebo Vám naopak mastné konzistence odličovacích přípravků nevyhovují? Vhodnou alternativou může být čisticí pleťové mléko. Tyto přípravky mají lehkou tekutou konzistenci a snadno se roztírají. Obsahují aktivní složky, které odstraňují nečistoty bez narušení hydrolipidové bariéry. Po použití nezanechávají mastný film ani nepříjemný pocit pnutí.

Odličovací mléka – co obsahují?

Složení odličovacích pleťových mlék se různí. Obsahují např.:

  • mycí látky, které důkladně, ale jemně odstraňují veškeré nečistoty
  • rostlinné oleje, např. z pšeničných klíčků, které opětovně promašťují pokožku a pomáhají rozpouštět nečistoty
  • kyselinu hyaluronovou a aloe vera, které hydratují a změkčují
  • rostlinné extrakty, např. z plodů rakytníku, které mají antioxidační vlastnosti

I přes to, že odličovací mléka obsahují oleje, stále jsou svým složením lehčí než např. odličovací balzámy. Jsou proto vhodné pro ty, komu nevyhovují mastné konzistence.

Zobrazit více

Čisticí pleťová mléka – jak je používat?

Čisticí pleťová mléka mají poměrně tekutou konzistenci. Doporučujeme je proto nanést na kosmetický tampon a poté na několik sekund přiložit na požadovanou část obličeje (zavřené oční víčko, rty). V mléce obsažené složky pomáhají snadno a rychle rozpouštět nečistoty. Odličovací mléko můžete také aplikovat přímo na obličej a vmasírovat až do rozpuštění nečistot. Na závěr opláchněte vodou.

Vyzkoušejte tento druh čisticího přípravku a zjistěte, zda Vám bude vyhovovat!

Viz také: přípravky na čištění pleti, mycí pěny, čisticí gely, micelární vody

pixel