Odličovací mléka

Množství produktů: 12

Pokud hledáte přípravky s jemným složením, odličovací mléka budou ideální volbou. Odstraňují nečistoty a make-up, aniž by způsobovaly pocit nepohodlí. V naší nabídce najdete přípravky s obsahem nejrůznějších aktivních složek, které můžete přizpůsobit konkrétním potřebám Vaší pleti!

Je Vaše pokožka po použití micelární vody nepříjemně suchá a stažená? Nebo Vám naopak mastné konzistence odličovacích přípravků nevyhovují? Vhodnou alternativou může být čisticí pleťové mléko. Tyto přípravky mají lehkou tekutou konzistenci a snadno se roztírají. Obsahují aktivní složky, které odstraňují nečistoty bez narušení hydrolipidové bariéry. Po použití nezanechávají mastný film ani nepříjemný pocit pnutí.

Odličovací mléka – co obsahují?

Složení odličovacích pleťových mlék se různí. Obsahují např.:

  • mycí látky, které důkladně, ale jemně odstraňují veškeré nečistoty
  • rostlinné oleje, např. z pšeničných klíčků, které opětovně promašťují pokožku a pomáhají rozpouštět nečistoty
  • kyselinu hyaluronovou a aloe vera, které hydratují a změkčují
  • rostlinné extrakty, např. z plodů rakytníku, které mají antioxidační vlastnosti

I přes to, že odličovací mléka obsahují oleje, stále jsou svým složením lehčí než např. odličovací balzámy. Jsou proto vhodné pro ty, komu nevyhovují mastné konzistence.

Dozvědět se více

Čisticí pleťová mléka – jak je používat?

Čisticí pleťová mléka mají poměrně tekutou konzistenci. Doporučujeme je proto nanést na kosmetický tampon a poté na několik sekund přiložit na požadovanou část obličeje (zavřené oční víčko, rty). V mléce obsažené složky pomáhají snadno a rychle rozpouštět nečistoty. Odličovací mléko můžete také aplikovat přímo na obličej a vmasírovat až do rozpuštění nečistot. Na závěr opláchněte vodou.

Vyzkoušejte tento druh čisticího přípravku a zjistěte, zda Vám bude vyhovovat!

pixel