Vyživující přípravky

Množství produktů: 581

Pečujte o přirozeně krásný vzhled pokožky výběrem kvalitní kosmetiky a jejím pravidelným používáním. V nabídce našeho Cosibella obchodu najdete mnoho moderních kosmetických přípravků, které Vám pomohou postarat se o zdravý vzhled pokožky celého těla. Patří mezi ně například organické oleje, různé druhy emulzí, krémy, pleťová séra a masky obohacené o vitamíny.


Vyživujte svou pokožku naší kosmetikou!

Zdravý a atraktivní vzhled pokožky závisí na mnoha faktorech včetně její správné hydratace a výživy. Regenerace a přísun aktivních složek je nepřetržitý proces, který je ovlivňován každodenní stravou, spánkem či prací. Používáním správně zvolené pečující kosmetiky můžeme dodatečně stimulovat přirozené procesy regenerace. Vitamíny, minerály a další aktivní látky dodávané zvenčí příznivě působí na elasticitu, pevnost a hladkost pokožky. V e-shopu cosibella.cz na Vás čekají pleťové krémy obohacené o esenciální mastné kyseliny a vitamíny, které pokožku vyživují, zjemňují a vyhlazují, různé druhy peelingů, které odstraňují odumřelé kožní buňky a oleje s hydratačními nebo vyživujícími vlasnostmi a také regenerační a antioxidační séra proti vráskám.

Používáním přípravků s vyživujícími vlastnostmi dodáváte tělu přísady nezbytné pro přirozené regenerační procesy pokožky. Díky nim bude Vaše pokožka nejen vyživená, ale také zdravější a krásnější na pohled, pružnější a hladší na dotek. Seznamte se také s celou naší nabídkou tělové kosmetiky. Vše najdete na cosibella.cz v jednotlivých záložkách!

Počet produktů: 30/581
pixel