Vyživující přípravky

Množství produktů: 613

V této kategorii se nacházejí pečlivě vybrané produkty, které v sobě kombinují inovativní řešení a vysoce kvalitní složky. Nabízíme produkty, které jsou plné aktivních složek, jako jsou vitamíny, ceramidynebo rostlinné extrakty, které pomáhají obnovit a vyživit vaši pleť. Naše produkty podporují přirozenou ochrannou bariéru pokožky, zajistí ji zdravý vzhled a odolnost vůči vnějším vlivům. V naší nabídce najdete široký výběr sér, krémů, olejů a masek pro různé potřeby pleti. Vyberte si naše vyživující produkty a navraťte své pleti rovnováhu a svěžest.

Počet produktů: 30/613


Vyživujte svou pokožku naší kosmetikou!

Zdravý a atraktivní vzhled pokožky závisí na mnoha faktorech včetně její správné hydratace a výživy. Regenerace a přísun aktivních složek je nepřetržitý proces, který je ovlivňován každodenní stravou, spánkem či prací. Používáním správně zvolené pečující kosmetiky můžeme dodatečně stimulovat přirozené procesy regenerace. Vitamíny, minerály a další aktivní látky dodávané zvenčí příznivě působí na elasticitu, pevnost a hladkost pokožky. V e-shopu cosibella.cz na Vás čekají pleťové krémy obohacené o esenciální mastné kyseliny a vitamíny, které pokožku vyživují, zjemňují a vyhlazují, různé druhy peelingů, které odstraňují odumřelé kožní buňky a oleje s hydratačními nebo vyživujícími vlasnostmi a také regenerační a antioxidační séra proti vráskám.


Zobrazit více

Používáním přípravků s vyživujícími vlastnostmi dodáváte tělu přísady nezbytné pro přirozené regenerační procesy pokožky. Díky nim bude Vaše pokožka nejen vyživená, ale také zdravější a krásnější na pohled, pružnější a hladší na dotek. Seznamte se také s celou naší nabídkou tělové kosmetiky. Vše najdete na cosibella.cz v jednotlivých záložkách!