Tělová másla

Množství produktů: 30

Starejte se o své tělo s námi a vyzkoušejte produkty dostupné v e-shopu Cosibella. Pevná, napnutá a hydratovaná pokožka potřebuje po celý rok pravidelnou dávku živin. Kromě exfoliace, tedy odstranění odumřelých kožních buněk z povrchu pokožky, je třeba pamatovat také na pravidelnou péči vhodnými přípravky. K tomuto účelu používejte tělová másla, balzámy a krémy renomovaných značek, které najdete v této kategorii. 


Jaké produkty najdete v našem e-shopu Cosibella?

Sortiment našeho obchodu zahrnuje pečující přípravky značek známých i méně známých. Například balzámy, másla a krémy značky Alkmie, Apis, Fluff, ale také Cetaphil, CeraVe a mnoho dalšího. Většina produktů obsahuje přírodní rostlinné složky. Ve složeních můžeme také najít bambucké máslo, allantoin a panthenol. Vyzkoušejte tělová másla značky Mohani, která jsou ideální pro drsnou a atopickou pokožku, bohatá tělová másla od Clochee, Asoa a Nature Queen na bázi oleje ze sladkých mandlí, který posiluje lipidovou bariéru pokožky a zlepšuje její pružnost, tělová másla značky Alkmie s bronzujícím účinkem, tělové gely značky Holika Holika, jejichž hlavní složkou je aloe vera zklidňující podrážděnou pokožku a exfoliační krémy značky Paula's Choice s obsahem kyseliny glykolové a salicylové, které obnovují pokožku a předchází vzniku keratózy. Vyzkoušejte produkty z naší Cosibella nabídky. Výsledkem bude krásná a zdravá pokožka!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel