Tělová kosmetika

Množství produktů: 633

Péče o pokožku těla je stejně důležitá jako péče o pleť. V závislosti na potřebách Vaší pokožky vybírejte produkty, které splní její očekávání, tzn. že hydratují, změkčují, vyživují, exfoliují, čistí a chrání, mají relaxační účinky nebo poskytují pokožce opálený vzhled. Z naší široké nabídky si vybere určitě každý!

Počet produktů: 30/633

ÚČINKY

Na základě potřeb Vaší pokožky vyberte produkt, který splní její očekávání. To znamená produkt, který: hydratuje, změkčuje, vyživuje, zklidňuje, zmírňuje, regeneruje, rozjasňuje, exfoliuje, čistí, osvěžuje, zpevňuje, zlepšuje elasticitu pokožky, vyhlazuje, má relaxační účinky, má bronzující účinky a poskytuje tak zdravé opálení, promašťuje nebo chrání.

PROBLÉMY

V naší nabídce najdete tělovou kosmetiku, která podporuje hojení ran a zároveň reaguje na jednotlivé kožní problémy a nedokonalosti jako: suchá nebo citlivá pokožka, rozšířené žilky, atopická dermatitida, psoriáza, ekzém, podráždění (včetně po holení a opalování), matná, na dotek drsná, popraskaná pokožka, celulitida, strie, stárnoucí nebo ochablá pokožka, se sklonem k pocení, keratóza pilaris (neinfekční kožní onemocnění, které je typické pro své bílé nebo červené „hrbolky“ na kůži), zarůstání chloupků, svědění, zánětlivé projevy nebo bakteriální infekce.

TIP

Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk je velmi důležitou součástí péče o tělo. Používejte k tomu svůj oblíbený peeling, exfoliační krém nebo kartáček a odumřelou pokožku odstraňujte klouzavými pohyby vždy směrem k srdci. Masírováním navíc zpevníte a napnete pokožku, pomůžete přípravkům bojovat proti striím a celulitidě a zabráníte vzniku keratózy a zarůstání chloupků.