Rtěnky

Množství produktů: 90

Rtěnky dodávají rtům barvu, výraznější konturu a atraktivní vzhled. V našem e-shopu najdete různé druhy rtěnek – tekuté nebo klasické tuhé rtěnky. Doplňují líčení a přitahují pozornost ke rtům. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si vhodnou rtěnku pro sebe!

Počet produktů: 30/90

Rtěnky na rty

Namalované rty jsou poznávacím znamením mnoha lidí. Těžko si představit bez červené rtěnky např. Ditu von Teese, Gwen Stefani či Marilyn Monroe. I vy můžete udělat z barevných per svoji charakteristickou vlastnost! Stačí sáhnout po některé z rtěnek z našeho sortimentu.
Rtěnky nabízíme v široké škále barev: od nude, přes růžové a broskvové, až po ohnivě červené a fialové. Kosmetika je dostupná ve dvou verzích: saténová a matná. Díky tomu snadno sladíte odstín a povrchovou úpravu dle typu své krásy a preferencí. Takto docílíte, aby Vaše rty upoutaly pozornost již z dálky.

Zobrazit více

Rtěnky na rty – čím se odlišují?

Mnoho lidí si myslí, že hydratační rtěnky jsou pouze pro péči o rty a klasické rtěnky pro barvu. Nic nemůže být chybnější. V současné době na trhu najdete široký výběr produktů, které spojují vlastnosti obou těchto kosmetických přípravků.

Barevné rtěnky obsahují složky, které pomáhají dodat rtům skvělou barvu a zároveň o ně pečují. Ve vzorci kromě pigmentů najdete např.:

  • kyselinu hyaluronovou, která podporuje hydrataci pokožky,
  • bavlníkový olej, který podporuje výživu a vyhlazení epidermis,
  • vitamín E, který pomáhá působit proti volným radikálům,
  • jojobové a sezamové oleje, které pomáhají změkčit rty,
  • slídu, která pomáhá rozjasnit pleť,
  • ricinový olej, který pomáhá dodat rtům jemný lesk.

Rtěnky mají krémovou konzistenci, takže se na rtech snadno roztírají. Navíc po nanesení, pokožku nerolují a nevysušují. Díky tomu je lze opakovaně nanášet, když se předchozí vrstva opotřebuje, a také úspěšně používat jako denní bázi.

Jak správně nanést rtěnku na rty?

Koupit si dlouhotrvající pigmentovanou rtěnku nemusí stačit, pokud chcete mít dokonale namalované rty. Také stojí za to věnovat nějaký čas tomu, abyste se naučili, jak nanášet rtěnku. Čím lépe produkt rozetřete, tím déle na pokožce vydrží. Ve výsledku bude make-up estetičtější. Navíc dobře nanesený přípravek zůstane pouze na rtech a nezabarví např. zuby. Zde jsou tipy, které je třeba mít na paměti.

  • Před nanesením rtěnky naneste na rty tenkou vrstvu krému a počkejte, až se vstřebá. Složky v něm obsažené pomohou zjemnit pokožku.
  • Rty olemujte tužkou na rty v podobném odstínu jako vaše rtěnka. Díky tomu budou vypadat o něco větší, než ve skutečnosti jsou.
  • Rtěnku rozetřete přímo na pleť nebo naneste trochu produktu na štěteček a naneste s ním kosmetiku na rty. Začněte v rozích a postupujte dovnitř.
  • Vložte okraj tkáně mezi rty a přitiskněte je na ně. Je to snadný způsob, jak se zbavit přebytečného produktu a prodloužit výdrž rtěnky. Pokud úroveň krytí nestačí, aplikaci rtěnky zopakujte.

Na závěr můžete líčení zakončit leskem na rty, díky kterému Vaše rty získají nádherný lesk. Podívejte se na naše rtěnky a vyberte si ten správný odstín pro Vás. Pamatujte, že se nemusíte omezovat na jednu barevnou variantu! Stojí za to mít mnoho rtěnek, abyste si vybrali tu perfektní pro každou příležitost.

pixel