Poznejte nás lépe

Poznejte nás lépe
Cosibella - víc než jen e-shop
Cosibella vznikla z vášně pro krásu a jako reakce na splnění přání všech milovníků a fanoušků pečující kosmetiky. Dnešní svět může být občas hektický a náročný. Péče by proto neměla být pouze beauty rituálem, ale také chvílí odpočinku pro tělo i duši.
Cosibella je víc než jen e-shop. Je to místo, kde si každý, bez ohledu na typ pleti nebo individuální potřeby, najde takové produkty, které budou šité přesně na míru.
Přečíst si více
Cosibeauty
Proč právě my?
Ve své bohaté nabídce máme produkty těch nejoblíbenějších světových značek. Náš cíl je především poskytnutí vědomé a účinné péče, která přináší radost a efekty, které jsou vidět.
Díky rostoucí popularitě se náš tým dynamicky rozrostl o další zaměstnance. Dnes nás kromě Polska najdete také na Slovensku, v České republice, Ukrajině, Německu, Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Litvě a Lotyšsku. A tím rozhodně nekončíme! Neustále se rozvíjíme. V současnosti fungujeme jako tým, ve kterém má každý z nás na starosti odlišné prodejní procesy. Díky tomu můžeme nabízet nejen ty nejlepší produkty, ale také efektivní a pečlivou obsluhu.
Přečíst si více
Cosibeauty map

otevření obchodu Cosibella

2014
2017

navázání spolupráce s bestsellerovou značkou The Ordinary jako první v Polsku

překročení magické hranice 10 000 objednávek otevření ukrajinského obchodu

2019
2020

otevření českého obchodu

premiéra vlastní značky SkinTra, první otevření Cosibella Corner, otevření slovenského obchodu

2021
2022

otevření německého a maďarského obchodu

otevření litevského, rakouského a lotyšského obchodu, uvedení značky HairTry na trh

2023
2024

otevření rumunského obchodu

Naše hodnoty
V Cosibelle věříme, že klíčem k úspěchu jsou naše fundamentální hodnoty, které ovlivňují každý aspekt toho, co děláme. V první řadě sázíme na spolupráci - chápeme, že pouze díky týmovému duchu a vzájemné podpoře jsme schopni dosáhnout našich cílů a splnit očekávání zákazníků po celém světě. Upřímnost a otevřená komunikace jsou pro nás základem navazování dlouhodobých vztahů, jak uvnitř firmy, tak s našimi partnery a zákazníky. Věříme, že transparentní jednání a ochota k diskuzi jsou nezbytné k vzájemnému porozumění.
Stejně tak důležitá je pro nás ekologie - v naší nabídce převažují produkty, které jsou příznivé životnímu prostředí. Během každodenní práce se snažíme minimalizovat negativní vliv na planetu. Tyto hodnoty umožňují Cosibelle nejen poskytovat vysoce kvalitní produkty, ale také se přičinit o lepší budoucnost pro nás všechny.
Přečíst si více
PODÍVAT SE
Cosibeauty
Naše vlastní značky
Nabízíme vlastní značky, které spoluvytvářeli naši kosmetologové. A jsme na ně hrdí, protože víme, že jsou výsledkem naše vášně, práce a odborných znalostí.
Pod našimi křídly vznikla SkinTra určená k péči o obličej, a také HairTry s řadou pro péči o vlasy. Budeme nesmírně rádi, pokud se pustíte do objevování našich produktů a společně s námi si užijete výjimečnou péči, které poskytují.
Přečíst si více
PODÍVAT SE
Cosibeauty Skintra
pixel