Pudry

Množství produktů: 52

Pudr se používá k fixaci a dokončení naneseného make-upu. Na trhu jich najdete spoustu –⁠ od matných přes saténové, rozjasňující, transparentní až po vysoce pigmentované. Absorbují přebytečný kožní maz, opticky vyhlazují a prodlužují výdrž make-upu. V e-shopu Cosibella vybírejte ze sypkých nebo kompaktních pudrů!

Počet produktů: 30/52

Pudry

Nalíčíte se a chcete, aby Vám na tváři zůstal celý den a/nebo noc? Pleť si umyjete a tonizujete, použijete bázi, nanesete ten nejlepší podklad a... nic? Nezapomeňte na pudr na obličej! Je to produkt, který Vám pomůže zafixovat make-up. Navíc obsahuje hodnotné složky, které podporují např. skrytí nedokonalostí či absorbování nadměrného množství kožního mazu. Díky nim budete vypadat skvěle dlouhé hodiny. Pudry na obličej nabízíme v kompaktních baleních, která se vejdou do většiny dámských kabelek. Noste s sebou svůj oblíbený produkt a upravujte si make-up během dne - rychle a diskrétně!

Zobrazit více

Jaké pudry na obličej najdete v naší nabídce?

Pudry na obličej lze rozdělit do několika kategorií. Vzhledem ke vzorci se rozlišují sypké a kamenné (lisované) výrobky. S přihlédnutím k vlastnostem dělíme je na matující a rozjasňující kosmetiku. Liší se účelem a způsobem aplikace.

Sypké pudry

Sypké pudry volí profesionální vizážisté nejčastěji k dokončení líčení. Jsou velmi lehké, díky tomu se na obličeji usadí jako obláček a jemně jej obepnou. Budou proto perfektní pro lidi, kteří milují trend „clean girl“ a chtějí dosáhnout efektu čisté, bezchybné pleti.

Výhodou sypkých pudrů navíc je, že si jejich množství před nanesením na obličej snadno odměříte a bez větších problémů rovnoměrně rozetřete na pleť. Díky tomu je snadné se chránit před efektem masky.

Kamenné pudry

Lisované/kamenné pudry jsou velmi oblíbené. Nic neobvyklého. Snadno se nanášejí – stačí povrch produktu lehce přetřít štětcem nebo houbičkou a poté rozetřít na obličej, abyste dosáhli požadovaného efektu. Kamenné pudry mívají navíc obal se zrcátkem. Díky tomu můžete svůj make-up upravit kdekoli a kdykoli.

Další výhodou tohoto typu výrobků je jejich relativně vysoký stupeň krytí. Pokud tedy chcete zamaskovat stíny, nedokonalosti nebo pigmentové skvrny, je tato kosmetika určena právě Vám.

Matující pudry

Matující pudry jsou určeny hlavně pro osoby se smíšenou, problematickou a mastnou pletí. Tato kosmetika obsahuje složky, které pomáhají absorbovat přebytečný maz nebo pot a dosáhnout efektu dokonale matné svěží pleti.

Důležité je, že takové pudry mohou být pigmentované a např. podporují maskování nedokonalostí. Tak to je dobrá volba, mimo jiné pro lidi s akné.
Dostupné jsou i transparentní pudry, které na tváři není vidět. Budou fungovat, pokud má Vaše pokožka pěknou barvu, ale zároveň má tendenci se po několika hodinách „svítit“.

Rozjasňující pudry

Máte rádi, když se vaše pleť na slunci jemně třpytí, jako by byla zdobená zlatem? Rozjasňující pudry jsou produktem pro Vás. Obsahují částečky, které odrážejí světlo a pomáhají pokožce dodat jemný lesk. Rozjasňující pudry budou fungovat pro lidi se suchou, normální a smíšenou pletí.

Pamatujte - pudr must-have nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce! Vyberte si jeho vhodnou variantu a užijte si odolný a dokonalý make-up. 

pixel