Anti-aging kosmetika

Množství produktů: 734

Pečovat o zralou pleť nyní můžete s takovými produkty, se kterými si užijete mládí ještě dlouhou dobu. Tyto přípravky jsou určeny k boji proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky, ztráta pevnosti a nerovnoměrný barevný tón pleti. Obsahují takové složky, jako je retinol, peptidy, antioxidanty a vitamíny, které které společně obnovují pleť na buněčné úrovni. V nabídce najdete výživné krémy, séra a masky na pokročilé úrovni, které jsou přizpůsobeny různým potřebám. Anti-aging produkty jsou ideální volbou pro ty, které si chtějí zachovat mladý vzhled a zpomalit procesy stárnutí. Pravidelné používání těchto produktů pomáhá zlepšit pružnost pleti, redukovat výskyt vrásek a obnovit přirozený lesk pleti. Dopřejte si každodenní péči o pleť, která zvýrazní vaši přirozenou krásu a zdravý vzhled.

Počet produktů: 30/734

První známky stárnutí pleti se začínají projevovat již po 25. roce života. Mezi jejich příčiny patří mimo jiné působení volných radikálů a snížení hladiny kolagenu a elastinu, odpovědných za udržení pružné, pevné pokožky. Chcete-li zastavit proces stárnutí pokožky, můžete použít kosmetiku proti vráskám a anti-aging. Obsahují složky, které pomáhají posilovat kolagenová a elastinová vlákna, bojují s volnými radikály, stimulují rekonstrukci pokožky a obnovují její mladý a svěží vzhled.

Kosmetika proti stárnutí: na vrásky a omlazení pleti – kdy po ní sáhnout?

Mnoho lidí se zajímá o anti-aging přípravky, až když zaznamenají první známky stárnutí pleti. Je však třeba si uvědomit, že se mohou objevit v různém věku. To záleží na:

  • genetických faktorech,
  • životním stylu,
  • dietě,
  • vystavení škodlivým vnějším faktorům, např. slunečnímu záření.

U některých osob je to 25. rok života, u jiných o něco pozdější období. To, že pleť neztrácí pevnost, však neznamená, že pokožka nestárne. Pečující anti-aging prostředky můžete tedy použít dříve, než se objeví první vrásky.   Pamatujte! Vyberte si kosmetiku proti stárnutí, která odpovídá vašemu věku. Pokožka 20letého člověka vyžaduje jiné účinné látky než pokožka 60letého člověka.  

Přírodní kosmetika proti vráskám a anti-aging – co obsahují?

Chcete si udržet mladistvý vzhled pleti déle nebo zmírnit vrásky a další známky stárnutí? Můžete sáhnout po našich produktech s přísadami, které pomáhají zastavit proces stárnutí pleti a oddálit projevování se jeho příznaků. Jejich vzorec obsahuje antioxidanty, tj. vitamíny C, A a E; růstové faktory, fytohormony, peptidy, alfa- a betahydroxykyseliny.

Vitamin C

Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu, který je potřebný pro udržení správné pevnosti a pružnosti pokožky. Podporuje fungování imunitního systému. Pomáhá chránit její buňky před negativními účinky volných radikálů a regenerovat redukovanou formu vitamínu E.

Vitamín E

Říká se mu také vitamín mládí. Pomáhá chránit buňky před škodlivými účinky oxidativního stresu. Podporuje protizánětlivé procesy a zvyšuje vstřebávání vody v pokožce.

Vitamín A

Vitamin A a jeho deriváty, tedy retinoidy, podporují udržení sliznic a pokožky v dobré kondici. Podporují také správné fungování imunitního systému.

Růstové faktory

Růstové faktory se buď pobírají z plazmy bohaté na krevní destičky, nebo jsou tvořeny bakteriálními systémy. Podporují procesy dělení buněk a napomáhají jejich růstu. Pomáhají stimulovat obnovu pokožky a produkci kolagenu.

Fytohormony

Do skupiny fytohormonů patří mimo jiné deriváty sterolů, isoflavonů a lignanů. Jsou zodpovědné za růst a rozvoj rostlin. Při použití v kosmetických přípravcích pomáhají předcházet poškození buněčných membrán, stimulují buněčné dělení a zlepšují elasticitu a pevnost pokožky.

Peptidy

Podporují tvorbu kolagenu, předcházejí vráskám a rozjasňují pleť. Podporují také transport aktivních látek hluboko do pokožky. Pomáhají při hojení ran.

Alfa- a betahydroxykyseliny

Alfa- a betahydroxykyseliny jsou známé jako AHA a BHA kyseliny. Pomáhají odlupovat odumřelé buňky epidermis a pomáhají odhalit její novou vrstvu. Podporují stimulaci pokožky k produkci kolagenu, rozjasňují ji a vyhlazují.

Kosmetika proti vráskám a anti-aging – co si vybrat?

Pro osoby zajímající se o protivráskovou péči je připraven široký výběr kosmetiky s přísadami podporujícími anti-aging procesy. Jsou to mimo jiné:

  • krémy - určené pro každodenní použití,
  • masky - vhodné pro příležitostné použití jako doplněk každodenní péče,
  • sérum – lze použít pod váš oblíbený krém nebo podkladovou bázi.   

Nezapomínejte kosmetiku pravidelně obměňovat a přizpůsobovat její složení potřebám pleti a ročnímu období. Např. v zimě používejte přípravky s kyselinami, které napomáhají exfoliaci odumřelých kožních buněk, jelikož hrozí menší riziko zabarvení sluncem. V létě zase volte přípravky s přísadami podporujícími regeneraci pokožky, jelikož časté slunění může narušit její ochrannou bariéru. Vyberte si přípravky proti stárnutí šité na míru potřebám vaší pleti a začněte se o pleť starat komplexně