Hydratační séra na pleť

Množství produktů: 329

Suchá pleť vyžaduje správnou péči, která jí zajistí intenzivní hydrataci a výživu. Pro potřeby suché pleti nabízíme séra, která jsou bohatá na složky zlepšující úroveň hydratace – obsahují např. kyselinu hyaluronovou, trehalózu nebo beta-glukan. Pokud bojujete se suchostí, sáhněte po některém z našich návrhů!

Počet produktů: 30/329

Hydratační sérum na obličej - pro koho je určeno?

Hledáte dokonalé řešení pro svou pleť, aby byla hloubkově hydratovaná a vypadala stále svěže? Hydratační pleťové sérum je produkt, který nesmí chybět ve vaší každodenní péči o pleť. Je ideální pro každého, kdo sní o hladké a zářivé pleti bez známek únavy.


Zobrazit více

Vysoce hydratační pleťové sérum

Hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou patří mezi opravdové hity, pokud jde o hydratační produkty. Díky vysoké koncentraci účinných látek, jako je kyselina hyaluronová, poskytuje vysoce hydratační sérum pleti intenzivní a dlouhotrvající hydrataci. Je ideální volbou pro ty, kteří ocení účinnou péči a kvalitní kosmetiku.

Hydratační složky v pleťových sérech

Dobré hydratační sérum se vyznačuje přítomností složek, které účinně zlepšují stav pokožky. Jednou z nejúčinnějších hydratačních složek je kyselina hyaluronová, která pomáhá udržovat pleť hydratovanou. Další cenné složky, jako jsou vitamíny, rostlinné výtažky nebo peptidy, podporují regeneraci pleti a zanechávají ji krásně projasněnou.

V Cosibelle najdete širokou škálu vysoce hydratačních sér, která byla vybrána speciálně pro potřeby našich zákazníků. Věříme, že každý milovník péče o pleť si u nás najde produkt, který splňuje jeho potřeby. Objevte naši nabídku a vyberte si takové sérum, které bude přesně podle vašich představ. Vaše pleť si zaslouží to nejlepší!

Viz také: hydratační krémy, hydratační masky, séra s kyselinou hyaluronovouhydratační tonika