Holika Holika

Množství produktů: 38

Jihokorejská značka Holika Holika nabízí kosmetiku na obličej a tělo. Ikonické produkty pocházejí ze série s obsahem aloe vera. Jedná se například o všestranný aloe vera gel nebo výjimečně lehký SPF krém s UV filtry. Klíčem ke zdravé pleti je podle značky komplexní péče v deseti krocích. V reakci na to vytváří kosmetiku pro každý tento krok. Podívejte se sami!

Počet produktů: 30/38
Holika Holika je jednou z nejznámějších korejských značek na celém světě, která dokonale splňuje filozofii K-Beauty. První prodejna této značky byla otevřena v roce 2010 a od té doby si dokázala získat přízeň zákazníků i odborníků. Příklad? Řada Holika Holika Aloe obdržela v roce 2014 cenu GOOD DESIGN udělovanou jihokorejským ministerstvem průmyslu a v roce 2016 zlatou cenu PENTAWARDS. Je také jednou z kosmetických značek, kterou si nejčastěji kupují fanoušci přírodní péče o pleť.

V nabídce této značky však najdete mnohem více kosmetických oblíbenců: pleťové krémy s medem nebo ceramidy, medové noční masky, plátýnkové masky s rostlinnými extrakty nebo peptidy, vitamínová séra a masky na ruce a nohy.

Komplexní péče o krásu podle Holika Holika

Každý produkt Holika Holika pečuje o Vaši přirozenou krásu, aniž by Vás vystavil riziku podráždění nebo alergie. Koneckonců značka Holika Holika od počátku svého působení na trhu investuje do výzkumu nejnovějších technologií v oblasti kosmetologie a zaměřuje se pouze na vysoce kvalitní, přírodní aktivní látky. Přípravky Holika Holika primárně hydratují, vyživují, mají protizánětlivé vlastnosti a urychlují regenerační procesy.

Tajemný název značky pochází z anglické přípony „holic“ používané ve výrazech označujících zvláštní přitažlivost k něčemu a zároveň z korejského výrazu „holida“, což znamená pokušení. Tento název nejlépe vystihuje závislost na komplexní péči s využitím té nejlepší kosmetiky.
pixel