Make-up pro rty

Množství produktů: 60

Měkké, jemné, hedvábné na dotek a lehce růžové – takové rty jsou snem mnoha osob. Dosáhnout tohoto efektu však není vždy snadné. Stačí, že je vystavíte chladu nebo intenzivnímu slunečnímu záření, snížení imunity, dehydratace organismu nebo příliš časté olizování rtů, aby pokožka ztratila vlhkost, byla suchá a popraskaná. Pro obnovení jejího dobrého stavu se vyplatí o ni pečovat. Mohou Vám v tom pomoci přírodní produkty na rty z naší nabídky.

Počet produktů: 21/60

Péče o rty je základem zdravé dutiny ústní

Málokdo si uvědomuje, že většina problémů, například se suchými nebo popraskanými rty, je způsobena neduhy souvisejícími s dutinou ústní. A tak:

  • popraskaná kůže nebo pokrytá lézemi může naznačovat například rozvíjející se zánět nebo kandidózu v dutině ústní,
  • záněty koutků úst, mohou být mimo jiné příznakem nadměrné slintání nebo nadměrného sucha v ústech.

Existuje mnoho důvodů, proč pokožka rtů ztrácí vlhkost a pružnost. Pak vám však ani dobře zvolená kosmetika nemusí pomoci se s problémem vypořádat, ale pouze maskovat příznaky. Proto by se to nemělo podceňovat. Stojí za to navštívit odborníka a provést nezbytné testy.

Péče o rty: balzám na rty nestačí

Používání balzámu je základem péče o rty. Měli byste jej používat po celý rok, zejména pokud jsou vystaveny povětrnostním vlivům, jako je chlad nebo slunce. Balzámy obsahují pečlivě vybrané složky, které pomáhají vytvářet na povrchu rtů ochrannou vrstvu a chrání je před ztrátou vlhkosti, vyživují, hydratují a regenerují.

Kromě toho se také vyplatí sáhnout po:

  • peelingu na rty - obsahují složky, které podporují odstranění odumřelé kůže, a tím pomáhají vyhlazovat a zjemňovat pokožku. Vyplatí se je provádět pravidelně 1-2 krát týdně,
  • maskách na rty - jsou určeny k použití v noci. Obsahují koncentrované aktivní složky, které pomáhají obnovit poškozenou pokožku, vyživují ji a hydratují.

Měli byste také pamatovat na pravidelný pitný režim. Udržovat svůj organismus správně hydratovaný je jedním z nejlepších a nejjednodušších způsobů, jak se vyhnout problému suchých a popraskaných rtů.

Přírodní produkty na rty ? co obsahují?

Abyste díky správné péči získali zdravá ústa, musíte se postarat i o vhodnou kosmetiku. Nejlepší jsou produkty, které obsahují:

  • med - skutečná vitamínová a minerální bomba. Pomáhá regenerovat a hydratovat pokožku. Podporuje vyhlazení pokožky, aniž by ji vysušoval;
  • skvalan - podporuje procesy hydratace, promaštění a změkčování pokožky. Pomáhá chránit pokožku před volnými radikály a škodlivými účinky vnějších faktorů;
  • sluneční filtry ? pomáhají chránit před slunečními paprsky. Přispívají tak k prevenci procesů stárnutí pokožky.

Kromě těchto složek můžete v produktech péče o rty najít vitamíny, rostlinná másla, oleje a minerály. Společně mohou pomoci obnovit krásný vzhled a stav pokožky v této oblasti.

Sáhněte po správných přípravcích na rty a připravíte je na rozdávání polibků a úsměvů bez bolesti, nepohodlí a pálení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel