Make-up pro rty

Množství produktů: 540

Nalíčené rty skvěle doplňují celkové líčení a výrazná barva navíc zdůrazní zářivý úsměv. Proto byste na rtěnku nebo lesk na rty neměli zapomínat. Dodejte svým rtům barvu nebo výrazný lesk! Prohlédněte si nabídku našeho e-shopu a zvýrazněte Vaši krásu!

Počet produktů: 30/540

Make-up pro rty

Mnoho lidí se vzdává líčení rtů. Toto je velká chyba! Vhodný make-up činí rty plnějšími a přitažlivějšími. Abyste dosáhli takového efektu, pořiďte si správnou dekorativní kosmetiku na rty. V naší nabídce naleznete široký výběr rtěnek, lesků na rty, tinty, tužky a konturovací tužky na rty.

Pocházejí od předních značek na trhu např. 3CE, Annabelle Minerals, Etude House, Eveline Cosmetics, LAMEL, Miya a Paese. Vyberte si z desítek barevných variant a přizpůsobte dokonalý odstín produktu okolnostem, stylu oblékání, typu krásy a ročnímu období.

Zobrazit více

Dekorativní kosmetika na rty - co si vybrat?

Nabízené produkty na rty se liší nejen barvou, ale také účelem. V naší nabídce naleznete:

  • rtěnky – mají krémovou, hedvábnou konzistenci. Snadno se natírají a snadno se smývají. Mohou obsahovat složky, které podporují péči o rty. Nevysušují pokožku. Dobře fungují při každodenním používání;
  • lesky na rty – vynikají lehkou, gelovou konzistencí. Mají obal s praktickým aplikátorem, který usnadňuje aplikaci produktu na rty. Stačí jeden tah, aby byl efekt viditelný! Tyto produkty obsahují třpytivé částice, které pomáhají vytvořit lesklý efekt rtů;
  • tinty jsou barvy na rty s extrémně lehkou konzistencí. Jejich pigmenty pronikají do pokožky, díky čemuž je efekt velmi přirozený a zároveň docela odolný. Jsou perfektní pro lidi, kteří chtějí mít podtržené rty, ale nelíbí se jim lepkavý efekt, jako např. po nanesení rtěnky nebo lesku na rty;
  • tužky a konturovací tužky na rty – použijte je jako základ pod rtěnku, abyste zlepšili trvanlivost složení a zvýraznili jeho barvu. Lze jimi také obkreslit rty, aby se opticky zvětšily.

Pamatujte také na to! Aby rty vypadaly dokonale, je důležitá i pravidelná péče, tedy hydratace a exfoliace pokožky. Díky tomu budou Vaše rty hladké a jemné.

Otestujte naši dekorativní kosmetiku na rty a najděte pro sebe dokonalé složení a dokonalý odstín!

pixel