Oční make-up

Množství produktů: 433

Krásně nalíčené oči zdůrazňují pohled a definují tvar oka. V nabídce e-shopu Cosibella najdete oční stíny, řasenky, oční linky a spoustu dalších produktů, které obohatí Vaši kosmetickou taštičku! Díky těmto produktům vydrží Váš oční make-up dlouhé hodiny!

 

Počet produktů: 30/433

Oční kosmetika - nakupujte za nejlepší cenu

Nabízíme produkty na líčení očí a obočí za různé ceny od předních značek jako Bourjois, L'oreal Paris, Affect, Golden Rose, Joko, Revlon, Miya, Max Factor, Kryolan a Missha i od těch méně známých. Díky tomu můžete svou kosmetičku vybavit vysoce kvalitními produkty za rozumnou cenu.

Objevte širokou škálu kosmetiky na oči a vytvořte si make-up, který zdůrazní přirozenou barvu duhovek a dodá Vašemu pohledu hloubku a tajemnost. Je to skvělý způsob, jak se rozveselit a zvýšit si sebevědomí.

Zobrazit více

Dekorativní kosmetika na oči a obočí - co k potřebujete pro dobrý make-up?

Chcete-li vytvořit svěží, lehký oční make-up, začněte nanesením podkladu na oční stíny. Složky v něm obsažené pomohou prodloužit výdrž make-upu, podpoří i udržení hydratace pokožky na víčkách. Následně:

  • vyberte světlý oční stín a konečkem prstu nebo malým štětečkem jej rozetřete po očním víčku - díky tomu budete vypadat odpočatě,
  • Chcete-li zvýraznit oči a dodat make-upu trochu dravosti, sáhněte po tužce na oči a nakreslete dlouhou linku na horní víčko podél linie řas. Můžete ji mírně vytáhnout nahoru, aby vypadala koketněji,
  • malujte řasy od kořínků ke konečkům.

Nakonec se postarejte o obočí. Důkladně je rozčešte, případně opticky zahustěte tužkou a celé to zafixujte pomádou nebo mýdlem na stylizace. Pro zvláštní příležitosti se můžete rozhodnout i pro umělé řasy, které budou nevšedním zvýrazněním pro Vaše oči.

Vybavte se potřebnými přípravky na make-up očí a začněte svádět pohledem!

pixel