Oční make-up

Množství produktů: 127

Očím je věnována největší pozornost při rozhovoru s druhou osobou. Někdy stačí jeden pohled, aby na někoho udělal dojem nebo vyjádřil své pocity. Proto stojí za to zvýraznit jejich krásu a udělat je ještě krásnější. Pomůže Vám v tom pečlivě vybraná dekorativní kosmetika na oči od Cosibelly. Sáhněte po produktech z našeho sortimentu a vytvoříte si oční make-up, díky kterému budete svádět pohledem.

 

Počet produktů: 30/127

Oční kosmetika - nakupujte za nejlepší cenu

Nabízíme produkty na líčení očí a obočí za různé ceny od předních značek jako Bourjois, L'oreal Paris, Affect, Golden Rose, Joko, Revlon, Miya, Max Factor, Kryolan a Missha i od těch méně známých. Díky tomu můžete svou kosmetičku vybavit vysoce kvalitními produkty za rozumnou cenu.

Objevte širokou škálu kosmetiky na oči a vytvořte si make-up, který zdůrazní přirozenou barvu duhovek a dodá Vašemu pohledu hloubku a tajemnost. Je to skvělý způsob, jak se rozveselit a zvýšit si sebevědomí.

Dekorativní kosmetika na oči a obočí - co k potřebujete pro dobrý make-up?

Chcete-li vytvořit svěží, lehký oční make-up, začněte nanesením podkladu na oční stíny. Složky v něm obsažené pomohou prodloužit výdrž make-upu, podpoří i udržení hydratace pokožky na víčkách. Následně:

  • vyberte světlý oční stín a konečkem prstu nebo malým štětečkem jej rozetřete po očním víčku - díky tomu budete vypadat odpočatě,
  • Chcete-li zvýraznit oči a dodat make-upu trochu dravosti, sáhněte po tužce na oči a nakreslete dlouhou linku na horní víčko podél linie řas. Můžete ji mírně vytáhnout nahoru, aby vypadala koketněji,
  • malujte řasy od kořínků ke konečkům.

Nakonec se postarejte o obočí. Důkladně je rozčešte, případně opticky zahustěte tužkou a celé to zafixujte pomádou nebo mýdlem na stylizace. Pro zvláštní příležitosti se můžete rozhodnout i pro umělé řasy, které budou nevšedním zvýrazněním pro Vaše oči.

Vybavte se potřebnými přípravky na make-up očí a začněte svádět pohledem!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel