Péče o ruce

Množství produktů: 69

Pamatujte, že kůže na rukou a nohou je velmi tenká. Péče o pokožku rukou vyžaduje zvláštní péči, zejména proto, že nejvíce odhaluje náš věk. Pokožka rukou je vystavena vnějším vlivům, protože často zapomínáme na rukavice i její každodenní péči. Péče o ruce však nemusí být složitá. Nejjednodušším způsobem je používat krém na ruce a zahrnout jej do každodenní péče. Proto se v Cosibella soustředíme i na tento sortiment. Naše ruce potřebují hydratovat a chránit ihned po umytí, proto doporučujeme mít krém na ruce vždy po ruce :) a používat jej ihned po umytí. Vhodné jsou také celonoční masky na ruce, nejlépe v kombinaci s bavlněnými rukavicemi. Nezapomínejme také na ochranu před UV zářením. Kůže na nohou vyžaduje podobnou péči. Horní část chodidla připomíná kůži na rukou, je tenká a jemná. Kůže plosek nohou je však silnější, má o jednu vrstvu, tzv. jasnou vrstvu, navíc. Odumřelé kožní buňky se nám mohou hromadit zejména na patách. Suchá kůže nohou může snadno popraskat, což zdůrazňuje a zhoršuje problém. Vhodné jsou proto obklady a masky pro pokožku nohou na noc. Přípravek zanechává pokožku jemnou a hydratovanou a o takovou pokožku je již snadnější pečovat.


Jaké produkty dostatečně změkčují a hydratují?

Krémy na ruce korejské značky Etude House jsou díky svému jedinečnému vzhledu velmi oblíbené. Jedná se o produkty s lehkou texturou, které jsou ideální na léto. Pro náročnější, suchou a atopickou pokožku doporučujeme krémy na bázi bambuckého másla. Jako masku na noc pro ruce i nohy doporučujeme krém s konopným olejem značky Iossi, který je jako přírodní produkt s obsahem olejů vhodný pro milovníky extrémních zimních sportů. Speciální masku na nohy s obsahem urey a vitamínu E má v nabídce značka Holika Holika. Prohlédněte si celou nabídku Cosibella!

Počet produktů: 30/69

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel