Péče o ruce

Množství produktů: 69

Mnoho z nás na ruce během každodenní péče tak trochu zapomíná, přitom jejich pokožka je velice jemná, a navíc je vystavena procesům stárnutí. Žádá si pečlivou péči, protože ruce jako první umí prozradit věk. Jsou vystaveny působení čistících prostředků nebo chladu. Péči o ruce můžete snadno zařadit do své každodenní rutiny. Pečujte o ně pomocí produktů, které najdete v naší nabídce!

Třídění
Počet produktů: 30/69

Jaké produkty dostatečně změkčují a hydratují?

Krémy na ruce korejské značky Etude House jsou díky svému jedinečnému vzhledu velmi oblíbené. Jedná se o produkty s lehkou texturou, které jsou ideální na léto. Pro náročnější, suchou a atopickou pokožku doporučujeme krémy na bázi bambuckého másla. Jako masku na noc pro ruce i nohy doporučujeme krém s konopným olejem značky Iossi, který je jako přírodní produkt s obsahem olejů vhodný pro milovníky extrémních zimních sportů. Speciální masku na nohy s obsahem urey a vitamínu E má v nabídce značka Holika Holika. Prohlédněte si celou nabídku Cosibella!

Zobrazit více

Upravené a hydratované ruce

Ruce jsou na druhém místě hned po obličeji a krku, pokud jde o část těla, kde se nejvíce projevuje stárnutí kůže. Ruce se mohou stát velice rychle vrásčitými, kůže je tenká a vysušená. Každodenní činnosti, jako je mytí nádobí, používání chemických prostředků bez ochranných rukavic a také časté mytí mýdlem - to vše způsobuje, že je kůže na rukou vysušená, drsná a podrážděná. Proto je důležité, aby se v každodenní péči o tělo nezapomínalo ani na ruce.

Jak pečovat o ruce?

Každodenní péče je klíčová pro udržení rukou v dobré kondici. V nabídce obchodu najdete krémy, balzámy, peelingy a masky plné vzácných aktivních složek. Pokud po koupeli aplikujete na tělo oblíbenou pečující kosmetiku, nezapomínejte ani na své ruce a vmasírujte do nich krém. Po umytí rukou mýdlem do nich také vetřete balzám, aby ruce byly neustále hydratované. Jednou za týden je vhodné provést peeling kůže na rukou, odstraníte tak odumřelé kožní buňky a vrátíte kůži hedvábnou měkkost a hladkost. Použití vyživující masky je vhodné, jelikož vyživí, regeneruje a dodá kůži koncentrovanou dávku aktivních složek. Mějte v kabelce nebo v autě vždy oblíbený krém na ruce a už se nemusíte bát nepříjemného pocitu suchých rukou.

Produkty k péči o ruce

Hydratace, regenerace a odstranění odumřelých kožních buněk - to je základ pro zdravou a zdravě vypadají kůži na rukou. V nabídce obchodu najdete takové produkty jako:

  • krémy a balzámy na ruce - mají krémovou konzistenci, rychle se vstřebávají, úspěšně hydratují, vyživují a regenerují pokožku
  • masky na ruce - mohou mít krémovou nebo plátýnkovou formu. Účinně dodají pokožce potřebné aktivní složky, takže je měkká a pořádně hydratovaná
  • peelingy na ruce - dokonale odstraní odumřelé kožní buňky, takže je pokožka nesmírně hladká a regenerovaná.
pixel