Tělové oleje

Množství produktů: 31

Tělové oleje podporují přirozený proces regenerace pokožky, změkčují a hydratují. Tato přírodní kosmetika má jemný účinek a je vhodná pro masáž těla, jako alternativa nebo přidaná složka nočních krémů, jako přídavek do koupele či v péči o vlasy. V nabídce e-shopu cosibella.cz najdete originální, 100% přírodní tělové oleje od renomovaných značek, jakými jsou například Mohani či Natural Secrets.


Přírodní tělové oleje

Objevte jedinečné vlastnosti přírodních olejů z malinových semínek, ze semen bavlníku, z opuncie fíkové nebo ze semen argánie. Vyberte si produkt šitý na míru Vašim konkrétním potřebám. V naší nabídce najdete nejrůznější tělové oleje, masážní oleje, oleje pro pokožku hlavy i vlasy včetně olejů s intenzivními hydratačními vlastnostmi, podporující regenerační procesy, omlazující, s protizánětlivými účinky, vyhlazující, dodávající zdravý lesk a větší objem vlasům, posilující a oleje, které chrání a předchází úbytku potřebných látek z povrchu pokožky. Přírodní tělový olej je vhodný pro každodenní použití: pro péči o tělo, relaxaci, hřejivou masáž nebo do koupele.

Organické tělové oleje vyráběné z přírodních rostlinných složek mají mnoho pozitivních vlastností: pomáhají pečovat o pleť a zajišťují jí dostatečnou hydrataci. Pokožka díky tomu vypadá mladší. V našem e-shopu dále najdete přírodní tělové přípravky včetně peelingů, balzámů, másel a krémů. Podívejte se na celou naši nabídku v jednotlivých záložkách. Určitě tam najdete něco zajímavého!

Počet produktů: 30/31

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel