Fixační sprej na make-up

Množství produktů: 2

Fixační produkty prodlužují výdrž make-upu. Jsou ideální ve chvíli, kdy potřebujete, aby make-up držel na obličeji jako přibitý. Čeká Vás focení nebo se chystáte na důležitou událost a potřebujete, aby make-up vypadal dobře po několik hodin? Prohlédněte si naši nabídku – určitě si něco vyberete!

Fixátory make-upu  

Udržet svůj make-up bezchybný po celé hodiny, zejména v drsných podmínkách, může být obtížné, pokud svůj make-up řádně nechráníte. Pot, vysoká teplota nebo slzy mohou způsobit, že i ta nejvíce voděodolná kosmetika začne stékat. Můžete pak sáhnout po fixátorech make-upu, které obsahují složky pomáhající prodloužit výdrž make-upu. Na Cosibella.cz najdete produkty známých značek, jako je Affect, Etude House, Heimish. Stačí si jen vybrat ten, který vyhovuje potřebám Vaší pleti.

Nejoblíbenější fixátory make-upu v našem obchodě – které jsou k dispozici?

Vybrali jsme fixátory make-upu s osvědčeným složením. Jsou k dispozici ve formě:

  • spreje - snadno a rychle se nanáší na hotový make-up. Produkt stačí nastříkat a je hotovo!
  • tekuté - měl by být smíchán s podkladem v poměru 1: 3 nebo aplikován na pokožku jako samostatný produkt ve formě rozjasňovače. Díky tomu si můžete být jisti, že bude make-up na celém obličeji řádně chráněn.  

Fixátory make-upu využijete nejen před důležitými událostmi, ale i když se bojíte, že Vám make-up steče, např. před stresujícím dnem v práci, během horkých dnů nebo před bláznivou párty. Složky v nich obsažené Vám pomohou udržet dokonalý make-up po celý den, takže se nebudete muset bát o svůj vzhled.

Nejlepší spreje na fixaci make-upu – s čím jejich složky pomáhají?

Fixátory na make-up ve spreji lze aplikovat přímo na nanesený make-up. Obsažené v nich složky pomohou:

  • vytvořit na povrchu pokožky ochrannou a voděodolnou vrstvu,
  • předcházet oděrkům,
  • prodloužit trvanlivost a svěžest make-upu,
  • zklidnit podráždění, hydratovat a činit pokožku pružnější,
  • rozjasnit pleť,
  • získat zářivý efekt pleti.

Tyto produkty by měly být aplikovány přímo na obličej ze vzdálenosti cca. 30 cm a ponechat vstřebat. Neměli byste rovněž zapomínat udělat test na alergii před jejich použitím. Vyhnete se tak problémům s neadekvátní kožní reakcí. Najděte si ten správný fixační sprej na make-up a postarejte se o dlouhotrvající a krásně vypadající make-up.

pixel