Fixační spreje na make-up

Množství produktů: 2

Fixační produkty prodlužují výdrž make-upu. Jsou ideální ve chvíli, kdy potřebujete, aby make-up držel na obličeji jako přibitý. Čeká Vás focení nebo se chystáte na důležitou událost a potřebujete, aby make-up vypadal dobře po několik hodin? Prohlédněte si naši nabídku – určitě si něco vyberete!

Proč je důležité make-up zafixovat?  

Fixační sprej na make-up, tzv. Setting Spray, je mimořádně funkční a užitečný přípravek, protože díky němu prodloužíte výdrž make-upu až na několik hodin. Po jeho použití je případné riziko otěru nebo rozmazání minulostí. Díky zafixování make-upu si zachováte bezchybný vzhled bez ohledu na atmosférické podmínky jako je vítr, horko nebo vlhko. A během dne nebude potřeba make-up opravit.

Zobrazit více

Čím se od sebe liší pleťová mlha a sprej pro fixaci make-upu?

Fixační pleťová mlha a sprej pro fixaci make-upu jsou dva různé produkty, které mají podobnou funkci s minimálním rozdílem.

Fixační spreje na make-up

Zadáním těchto přípravků ve spreji je zafixovat make-up, prodloužit jeho výdrž a zabránit otěru a rozmazání během dne. Sprej se aplikuje na hotový make-up v jedné nebo několika tenkých vrstvách. Je důležité to s množstvím nepřehnat – díky tomu bude Váš make-up vypadat bezchybně a vyhnete se nevzhlednému „cakey“ efektu.

Pleťové mlhy pro fixaci make-upu 

Fixační mlhy nejen, že prodlužují výdrž make-upu, ale zároveň plní další funkci. Nejčastěji zmatňují, regulují nadměrný lesk pleti nebo hydratují. Aplikují se stejným způsobem jako fixační spreje. Díky těmto přípravkům minimalizujete případnou „pudrovitost“ make-upu, jednotlivé vrstvy se krásně spojí a zachováte si bezchybný vzhled po celý den.  

Jak zafixovat make-up?

Abyste využili všech výhod fixačního spreje, je důležité ho umět správně aplikovat. Zde je pár jednoduchých kroků, díky kterým se Vám podaří make-up správně zafixovat a zároveň pleť zbytečně nezatížit:

  • příprava pleti: před aplikací fixačního spreje se ujistěte, že se všechny nanesené vrstvy dobře propojily. Hranice make-upu dobře rozetřete a jednotlivé přípravky nenanášejte v silné vrstvě – mohly by žmolkovat.
  • fixace make-upu: před použitím fixační sprej dobře protřepejte a poté jej nastříkejte na celý obličej ze vzdálenosti cca 20 cm. Během aplikace mějte oči zavřené nebo je chraňte dlaní (líčení očí nevyžaduje dodatečnou fixaci). Ujistěte se, že přípravek nanášíte rovnoměrně. Nedotýkejte se obličeje, dokud přípravek zcela nezaschne.
pixel