Tinty na rty

Množství produktů: 147

Tinty na rty jsou ideálním řešením pro ty z vás, kdo máte rádi dlouhotrvající produkty. Přípravek dodává rtům intenzivní barvu na dlouhé hodiny. Podívejte se, jaké odstíny najdete v nabídce e-shopu Cosibella!

Počet produktů: 30/147

Tint na rty

Nemáte rádi lesk nebo lepkavost rtěnky? Přesto chcete zvýraznit rty a dodat jim krásnou barvu? Vyberte si tint na rty! Je to "barva" tekuté, lehké konzistence, která se vyznačuje neobvyklým vzorcem. Obsahuje pigmenty, které po nanesení na pokožku proniknou do jejího povrchu a natrvalo ji obarví. Po nanesení přípravku zůstanou rty hladké, jemné a... suché. Proto nebudete mít vůbec pocit, že na pokožce něco máte. Je to ideální volba, pokud nemáte rádi klasické lesky na rty nebo rtěnky. Navíc po nanesení odstínu nehrozí, že Vám kosmetika při líbání zabarví zuby nebo se rozmaže.

Tinty na rty – čím vyniká?

Tint má velmi odolné složení, takže make-up vypadá skvěle i po několika hodinách od aplikace. Po tomto produktu se vyplatí sáhnout, pokud hledáte kosmetiku, která vaše rty natrvalo zbarví a neotře se. Navíc tint:

  • je dostupný v široké škále barev – od elegantního odstínu nude, přes klasickou červenou až po bláznivou fialovou. Můžete tak najít odstín dokonale přizpůsobený Vašemu typu krásy, náladě nebo různým okolnostem;
  • obsahuje složky, které napomáhají péči o pokožku – složení kosmetiky obsahuje např. skvalan, který podporuje hydrataci a výživu rtů. Receptura může také obsahovat rostlinné extrakty, např. levanduli, která podporuje regeneraci pokožky, nebo rozmarýn, který pomáhá neutralizovat volné radikály;
  • má pohodlné balení s aplikátorem - s ním můžete produkt snadno nanést na rty a užít si krásný efekt bez nutnosti použití dalších nástrojů nebo štětců;
  • je dobře pigmentovaný - stačí jeden tah aplikátorem, aby Vaše rty byly pokryty dokonalou barvou.

Tint lze použít i jako podklad pod rtěnku. Složky v něm obsažené pomohou prodloužit trvanlivost produktu a udržet krásnou barvu rtů po dlouhou dobu. Vyzkoušejte odstín a vypadejte skvěle po celý den – ať děláte, jíte nebo pijete cokoli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel