Báze pod make-up

Množství produktů: 33

Báze připravují pokožku na aplikaci make-upu a zároveň prodlužují jeho výdrž. Zvyšují přilnavost produktu a usnadňují jeho aplikaci. Na trhu najdete báze, které vyhlazují, sjednocují tón pleti nebo zmatňují. Vyberte si vhodný produkt z naší nabídky a prodlužte výdrž svého make-upu!

Počet produktů: 30/33

Co je to báze pod make-up?  

Podkladová báze neboli primer pod make-up je přípravek, který se aplikuje na připravenou pleť ještě před nanesením make-upu a další dekorativní kosmetiky. Jejím hlavním úkolem je připravit pokožku na make-up, tzn. že vyhlazuje strukturu pleti, hydratuje, zmatňuje, rozjasňuje, nebo vytváří žádoucí lepivost v závislosti na Vašich preferencích a konkrétních potřebách. Báze umožňuje naneseným přípravkům lépe přilnout a déle se udržet na pokožce. V e-shopu Cosibella najdete ty nejlepší báze pod make-up, díky kterým bude Váš make-up vypadat bezchybně po celý den!

Zobrazit více

Na co je báze pod make-up?

Báze plní klíčovou roli, pokud jde o výdrž make-upu na několik hodin. Poskytuje tyto efekty:

  • Připravuje pleť pod make-up: hydratuje, vyhlazuje a zlepšuje strukturu pleti. Může také zmatňovat mastnou pleť nebo naopak rozjasňovat našedlý nebo zralý typ pleti.
  • Vyhlazuje strukturu pleti: funguje jako zmizík, který vyplňuje jemné linky a vrásky a rozšířené póry, čímž snižuje jejich viditelnost. Díky tomu zabraňuje slévání make-upu do vrásek.
  • Kontroluje kožní maz: některé báze mají matující vlastnosti a zabraňují nadměrné sekreci kožního mazu a lesknutí pleti během dne. Tuto vlastnost ocení zejména mastná a smíšená pleť, která díky tomu dostane svěží vzhled na delší dobu.
  • Fixuje make-up: primer zajistí, že se make-up lépe spojí s pokožkou, během dne se nerozmazává, necestuje a neslévá se do vrásek. Prodlužuje také jeho výdrž, díky čemuž není nutné make-up během dne opravovat. Ideální způsob, jak udržet make-up na místě během důležité události!

Druhy bází pod make-up

V nabídce e-shopu Cosibella najdete široký výběr bází pod make-up. Pokud nevíte, jakou funkci ocení zejména Vaše pleť, poznejte jednotlivé druhy podkladových bází:

Hydratační primer

Podkladová báze s hydratačním účinkem je ideální volbou pro suchou, zralou a citlivou pleť. Obsahuje hydratační složky jako aloe vera nebo kyselinu hyaluronovou, které zajišťují dostatečnou úroveň hydratace. Díky tomu už Vás nemusí trápit suché šupinky a make-up bude po celý den vypadat svěže.

Matující primer

Pokud má Vaše pleť sklon nadměrně se mastit a během dne se hodně leskne, matující podkladové báze budou pro Vás ideální volbou. Obsahují složky, které zabraňují nadměrné sekreci kožního mazu a zároveň prodlužují výdrž make-upu.

Korekční báze

Tyto podkladové báze obsahují pigment, který kryje nedokonalosti, začervenání nebo kruhy pod očima. Účinně vyrovnávají tón pleti, díky čemuž make-up vizuálně sjednocuje. Navíc mají vyhlazující účinky, díky čemuž make-up vypadá naprosto bezchybně!

Viz také: make-upyštětce na make-up, paletky očních stínů, přípravky na čištění štětců

pixel