Kondicionéry na vlasy se střední pórovitostí

Množství produktů: 10

Vlasy se střední pórovitostí mají mírně otevřenou kutikulu a nejčastěji se projevují zvlněním a poddajností na styling. Pokud jste majitelkou tohoto typu vlasů, určitě pozorujete sklon ke krepatění např. vlivem vlhkosti. Zařaďte do své péče o vlasy proteiny se střední molekulovou hmotností a také středněmolekulární oleje. Tyto složky najdete v kondicionérech na vlasy se střední pórovitostí – prohlédněte si naši nabídku a vyberte si produkt pro sebe!

Výhody používání kondicionérů na vlasy se střední pórovitostí

Středně porézní vlasy jsou nejčastějším typem vlasů. Mají mírný sklon ke krepatění z důvodu nadměrně vlhkého vzduchu, nejčastěji po dešti. Mohou se také lámat a třepit. Vědomá péče s použitím těch správných přípravků je zárukou úžasných výsledků. Kondicionéry pro středně porézní vlasy jsou skvělým způsobem, jak účinně pečovat o vlasy a zajistit jim potřebné složky, které vyživují, hydratují a regenerují. A navíc díky pravidelnému používání se vlasy stávají silnější a méně náchylné na poškození. Kombinace humektantů, emolientů a proteinů ve složení kondicionérů zajistí komplexní péči a zanechá vlasy hladké, pružné a měkké na dotek.

Zobrazit více

Jak používat kondicionéry pro středně pórovité vlasy?

Abyste si mohli užívat krásné, na pohled opečovávané vlasy na dlouhou dobu, nejlepším způsobem je používat kondicionér po každém mytí. Šampon má za úkol především očistit vlasy od nečistot a odstranit zbytky pečujících přípravků. Proto je aplikace kondicionéru pro získání zdravých a na pohled krásných vlasů klíčová. Správný postup je následující: pomocí ručníku odstraňte z vlasů přebytečné množství vody, následně do délek vlasů naneste malé množství kondicionéru (vyhýbejte se pokožce hlavy, abyste ji zbytečně nezatížili a nezačala se mastit) a nakonec včešte kartáčem na vlasy. Díky tomu nanesete kondicionér rovnoměrně. Nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte vodou. Vlasy jemně osušte ručníkem a vyfénujte nebo nechte volně uschnout.

Co si vybrat? – nejlepší kondicionér pro středně porézní vlasy

Pokud mají Vaše vlasy střední pórovitost a nejste si jistí, jaký kondicionér si koupit, na stránkách Cosibella najdete širokou nabídku účinných přípravků. Patří mezi ně kondicionéry značky Anwen, Hairy Tale Cosmetics nebo Cantu, což je odborník na kudrnaté vlasy. Kondicionéry jsou plné aktivních látek, které přesně odpovídají potřebám vlasů. Najdete v nich jak rostlinné oleje, tak i másla, keratin, hedvábí, med nebo aloe vera, které zajišťují dostatečnou dávku hydratace, regenerace a dodávají vlasům pružnost.

pixel