Aloe vera v kosmetice

Množství produktů: 259

ÚČINEK

Aloe má hlavně hydratační, zklidňující a regenerační účinek. Zklidňuje záněty, pokožku spálenou sluncem, po depilaci a také po kousnutí hmyzem.

TYP PLETI

Je určen zejména pro suchou, podrážděnou a citlivou pleť ale dobře působí i na mastnou nebo smíšenou pokožku.

ZAJÍMAVOST

Až 95% listů aloe tvoří voda, pouze 5% jsou látky s protizánětlivým a zklidňujícím účinkem.

Díky svým blahodárným hydratačním vlastnostem bude aloe vera ideální pro pokožku hlavy. Pomáhá bojovat proti lupům a zánětům. Snižuje svědění pokožky způsobené její suchostí.

Je také dobrým základem pro oleje používané na pokožku a vlasy. Stačí nanést gel z aloe vera po celé délce vlasů a poté tento krok opakovat s příslušným rostlinným olejem. Po minimálně půl hodině můžete umýt vlasy a pokračovat v další péči.

Počet produktů: 30/259

Aloe vera v kosmetice

Aloe vera je již několik let v kosmetickém světě velmi populární. To je dáno jeho jedinečným složením. Obsahuje až 95% vody, vitaminy (včetně C a E), polysacharidy, enzymy a aminokyseliny. Díky tomu Aloe vera pomáhá:

Díky tomu může být Aloe vera používáno pro všechny typy pleti lidmi všech věkových kategorií.

Aloe vera – v jakých kosmetických přípravcích je obsaženo?

Aloe vera je mimo jiné dostupné také v "čisté" formě. V takové se může nanášet přímo na pokožku, protože má silné hydratační účinky. Neucpává póry ani nedráždí pokožku, takže je lze použít například po opalování nebo po holení. Kromě toho se aloe vera díky svým vlastnostem často přidává do pleťových a tělových kosmetických přípravků pro děti i dospělé. Je také součástí složení vlasové a dekorativní kosmetiky nebo kosmetiky na holení.

Seznamte se s naší nabídkou a vyzkoušejte kosmetické přípravky s obsahem Aloe vera.