Exfoliační a čisticí přípravky

Množství produktů: 377

Sníte o svěží a zdravé pleti? Objevte naši škálu kosmetických produktů, které jsou určeny k exfoliaci a klíčem k hloubkovému čištění a zdravému vzhledu. V naší nabídce najdete pečlivě vybrané produkty, které v sobě propojují inovativní složení a ty nejkvalitnější složky. Naše peelingy, séra, masky, gely a tonika obsahují aktivní složky, jako jsou například kyseliny, které peelingují pleť, pomáhají regulovat vylučování kožního mazu, zmírňují zánětlivé stavy a podporují proces regenerace pokožky. Vybrat si můžete širokou škálu produktů, od jemných peelingů až po intenzivnější účinky kyselin.

Počet produktů: 30/377

Exfoliační kosmetika  

Mnoho lidí se při péči o pokožku zaměřuje především na její výživu. Velmi důležité je však také odstranit horní vrstvu epidermis. Toto ošetření lze provádět pomocí exfoliační kosmetiky. Obsahují složky, které pomáhají uvolnit ucpané póry, odstraňují odumřelé kožní buňky, vyhlazují její povrch, zesvětlují zabarvení a eliminují nedokonalosti. Pomáhají také připravit epidermis na další ošetření. Takto vyčištěná pleť lépe vstřebává látky obsažené v jiných kosmetických přípravcích. Používání exfoliační kosmetiky by proto mělo být trvalou součástí péče o Váš obličej a tělo.

Exfoliační přípravky na čištění pleti – jak je používat?

Aby ingredience, které podporují exfoliaci epidermis, splnily Vaše očekávání, aniž by dráždily pokožku, pamatujte na správné použití produktů.

  • Silnou exfoliační kosmetiku, např. séra, nelze používat každý den, jelikož jejich přísady mohou způsobit, že bude pokožka citlivější.
  • Při používání peelingových přípravků byste měli pamatovat na ochranu před sluncem kvůli riziku změny barvy.  

Před použitím si také nezapomeňte přečíst pokyny výrobce. Díky tomu se vyhnete problémům při aplikaci kosmetiky. Zařaďte peeling do svého plánu péče o pleť a ingredience obsažené v produktech Vám pomohou dosáhnout hladké a jemné pleti.