Exfoliační a čisticí přípravky

Množství produktů: 312

Než sáhnete po produktech, které vyživují pokožku obličeje a těla, objednejte si nejprve exfoliační přípravky. Jedná se o různé druhy peelingů, pleťových sér, masek, mýdel, gelů a tonik, díky kterým odstraníte odumřelé kožní buňky a Vaše tělo tak bude připraveno na další kroky péče. V nabídce e-shopu cosibella.cz najdete spoustu značkových kosmetických produktů s mnoha hodnotnými vlastnostmi.


Olupování pokožky aneb další ze způsobů čištění pokožky

V naší nabídce najdete takové exfoliační produkty, které jsou nejen zcela bezpečné, ale také velmi efektivní. Mezi ně patří různé varianty tonik, pleťových sér či krémů s obsahem správného poměru kyselin, které čistí ucpané póry a jemně odstraňují zrohovatělou vrstvu pokožky. Ošetření vhodně zvolenou koncentrací kyselin je jednou z nejúčinnějších metod čištění pleti, která navrací pleti její zdravý a krásný vzhled. V naší nabídce najdete i další peelingy, například na bázi enzymů nebo přírodní mechanické peelingy s obsahem cukru či soli.

Seznamte se s naší Cosibella nabídkou a poznejte značkové exfoliační přípravky. Připravili jsme pro Vás mnoho přípravků odstraňujících zrohovatělou pokožku: od mechanických peelingů na bázi přírodních složek, přes moderní enzymatické peelingy až po přípravky s obsahem exfoliačních kyselin. Správně zvolený kyselinový peeling se nemusíte bát používat ani doma.

Počet produktů: 30/312

Exfoliační kosmetika  

Mnoho lidí se při péči o pokožku zaměřuje především na její výživu. Velmi důležité je však také odstranit horní vrstvu epidermis. Toto ošetření lze provádět pomocí exfoliační kosmetiky. Obsahují složky, které pomáhají uvolnit ucpané póry, odstraňují odumřelé kožní buňky, vyhlazují její povrch, zesvětlují zabarvení a eliminují nedokonalosti. Pomáhají také připravit epidermis na další ošetření. Takto vyčištěná pleť lépe vstřebává látky obsažené v jiných kosmetických přípravcích. Používání exfoliační kosmetiky by proto mělo být trvalou součástí péče o Váš obličej a tělo.

Exfoliační přípravky na čištění pleti – jak je používat?

Aby ingredience, které podporují exfoliaci epidermis, splnily Vaše očekávání, aniž by dráždily pokožku, pamatujte na správné použití produktů.

  • Silnou exfoliační kosmetiku, např. séra, nelze používat každý den, jelikož jejich přísady mohou způsobit, že bude pokožka citlivější.
  • Při používání peelingových přípravků byste měli pamatovat na ochranu před sluncem kvůli riziku změny barvy.  

Před použitím si také nezapomeňte přečíst pokyny výrobce. Díky tomu se vyhnete problémům při aplikaci kosmetiky. Zařaďte peeling do svého plánu péče o pleť a ingredience obsažené v produktech Vám pomohou dosáhnout hladké a jemné pleti.

pixel