Oleje na vlasy

Množství produktů: 72

Zajistěte Vašim vlasům krásný a zdravý vzhled pomocí přírodních olejů a másel, které najdete v naší Cosibella nabídce. Snažíme se vyhovět potřebám a očekáváním našich zákazníků, a proto nabízíme celou řadu produktů. Mezi výrobci známých i méně známých značek najdete veganskou kosmetiku pro péči o pokožku hlavy a všechny typy vlasů.


Jaká másla a oleje doporučujeme pro péči o vlasy?

V této kategorii najdete produkty značek Khadi, Lynia, Mohani, Natural Secrets a Natural Queen s obsahem účinných látek, které posilují vlasové folikuly, čímž urychlují růst vlasů, obnovují a předcházejí vypadávání vlasů. Přípravky s obsahem kakaového másla, bambuckého másla nebo babassu oleje jsou vhodné i pro nejcitlivější a atopickou pokožku. Promašťují, chrání a zklidňují podráždění. Čisté nerafinované oleje značek Nature Queen, Natural Secrets nebo Creamy obsahují cenné rostlinné tuky bohaté na esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, karotenoidy, flavonoidy, proteiny a minerály. Přesvědčte se sami o úžasných účincích arganového, avokádového oleje, oleje z malinových semínek, jojobového oleje nebo oleje ze sladkých mandlí. Podporují regeneraci vlasů, vyhlazují je a zabraňují ztrátě vody. Jsou vhodné pro péči o vlasy, pokožku hlavy a také jako sérum na konečky. Pokud Vás tato kategorie zaujala, podívejte se na celou naši nabídku!

Pokud chcete začít s procedurou olejování vlasů a nevíte jak na to, podívejte se na náš blog: Olejování vlasů – jak začít?

Počet produktů: 30/72
pixel