Kosmetika pro hydrataci pleti

Množství produktů: 1805

Pečujte o své tělo značkovou hydratační kosmetikou. Jako zákazník e-shopu cosibella.cz máte k dispozici širokou škálu různých kosmetických přípravků včetně krémů, gelů, emulzí a olejů se silnými hydratačními, vyživujícími a promašťujícími vlastnostmi, které posilují přirozenou lipidovou bariéru a zabraňují úniku vody z pokožky.


Jaké hydratační přípravky nabízíme?

Námi nabízené hydratační pleťové krémy pomáhají zlepšovat stav pokožky, navrací jí její elasticitu a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek. Nabízíme moderní hydratační přípravky, díky kterým Vaše pokožka získá ztracený lesk a bude méně náchylná k vysychání. Hydratační přípravky, které nabízíme, mohou také zklidňovat drobná podráždění způsobená nadměrným vysycháním pokožky a podporují přirozené regenerační procesy. V naší nabídce najdete také produkty s vitamínem C, zpevňující přípravky jako antioxidační sérum, emulze s kyselinou hyaluronovou a kolagenem a pleťové masky s mléčnými proteiny zpomalující proces stárnutí.

Pokud hledáte způsob, jak pokožku optimálně hydratovat a vyživit, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme organické oleje, krémy s lehkou konzistencí, které se rychle vstřebávají a mnoho dalšího. Nabízené značkové produkty jsou vhodné pro všechny typy pokožky, zejména pro pokožku zbavenou pevnosti a pružnosti. Podívejte se na celou Cosibella nabídku a objednejte si to, co Vám bude nejvíce vyhovovat.

Počet produktů: 30/1805

Cca. 20% vody  nacházející se v organismu je uloženo v kůži. Umožňuje jí to zachovat si pevnost, měkkost a hladkost. Vlivem různých vnějších faktorů však může ztratit vlhkost. V takové situaci můžete sáhnout po pleťové hydratační kosmetice odpovídající typu pleti a stupni její dehydratace. V naší nabídce jich najdete opravdu mnoho. Snadno si tak vytvoříte sadu kosmetiky pro každodenní péči.

Hydratace a výživa pokožky – proč je jsou potřebné?

Pokožka je největším orgánem člověka a odděluje organismus od okolního prostředí. To znamená, že je neustále vystavena škodlivým vnějším faktorům, jako je slunce, vítr, mráz, suchý vzduch a znečištění, jako je prach nebo smog. Negativně ovlivňují její stav a:

  • narušují její ochrannou vrstvu, což vede k transepidermální ztrátě vlhkosti,
  • přispívají k podráždění a poškození epidermis,
  • zbavují pokožku pevnosti, pružnosti a hebkosti, což způsobuje její rychlejší stárnutí.

V boji proti těmto procesům a předcházejíc jim, můžete sáhnout po kosmetice se správně vybranými aktivními složkami, které podporují hydrataci a výživu pokožky.

Kosmetika pro hydrataci pokožky – co by měla obsahovat?

Obnovení správné úrovně hydratace pokožky by se mělo zaměřit nejen na epidermis, ale také na dermis. Proto se ujistěte, že kosmetika, kterou používáte, obsahuje složky, které podporují:

  • zadržování vody na povrchu kůže - jedná se např. o polysacharidy, jako je kyselina hyaluronová, proteiny, tedy kolagen a elastin a sodná sůl kyseliny pyroglutamové (PCA);
  • hromadění vody ve vrstvě dermis – mohou to být např. kyseliny: mléčná nebo glykolová; vitamíny skupiny B, tj. panthenol a biotin, močovina;
  • předcházení nadměrnému odpařování vody – jedná se např. o včelí vosk a jojobový olej se skvalenem. Pomáhají vytvářet okluzivní vrstvu na povrchu epidermis, která chrání před TEWL, tj. transepidermální ztrátou vody;
  • procesy posilující ochrannou bariéru epidermis – do této skupiny patří látky, které jsou součástí buněčného pojiva. Jsou to např. ceramidy, nenasycené mastné kyseliny, lanolin a fosfolipidy.

Tyto přísady najdete v mnoha produktech, včetně v hydratačních krémech dostupných v našem internetovém obchodě.

Přírodní kosmetika pro hydrataci pleti v zimě - co si vybrat?

Zima je pro pleť extrémně náročným obdobím. Nízké teploty způsobují, že je suchá a náchylná k poškození. Je pak velmi důležité podporovat ochranu epidermis před ztrátou vlhkosti. Mohou Vám v tom pomoci výrobky s:

  • lipidy – pomáhají vytvářet okluzivní vrstvu na povrchu pokožky a zabraňují tím vysoušení pokožky,
  • ceramidy, které jsou součástí mezibuněčného cementu a podporují rekonstrukci ochranné bariéry epidermis.

Krém na zimu by měl mít mastnou nebo polomastnou konzistenci, aby se z pokožky příliš rychle neodpařoval. Máte problém najít tu správnou hydratační kosmetiku? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme vybrat ten správný produkt.

pixel