Oleje na pleť

Množství produktů: 75

FUNKCE

Oleje vytvářejí na pokožce ochranný film, který zabraňuje úniku vody z pokožky. Podle typu mají vyživující, antioxidační, regenerační nebo antiseptické vlastnosti. Obohacují pečující rutinu.

APLIKACE

Olejová séra nanášejte na hydrolátem nebo tonikem navlhčenou pokožku obličeje, poté naneste hydratační krém. Čisté rostlinné oleje můžete také přidat do svých oblíbených krémů či sér a obohatit si tak pečující rutinu.

TIP

Oleje dělíme na suché, které mají nižší komedogenní účinek a jsou vhodné pro mastnou a problematickou pleť, polozasychající, které jsou vhodné pro normální a smíšenou pleť a mokré, které jsou ideální pro suchou, dehydratovanou a zralou pleť.

Počet produktů: 30/75
Mnoho osob vybírá pro péči o obličej krémy, séra nebo masky. Kromě nich se však vyplatí sáhnout i po další kosmetice, jejíž složky Vám pomohou pečovat o pleť komplexně. Jsou to např. hydratační a regenerační oleje na pokožku. Mohou být použity k obohacení každodenních rituálů krásy nebo jimi dokonce nahradit určité produkty. Receptury této kosmetiky jsou založeny na olejových substancích nebo obsahují čisté oleje. Jsou zdrojem cenných minerálů, nenasycených mastných kyselin a vitamínů, které podporují správné fungování pokožky.

Nejlepší olej na pleť: jak ho vybrat a správně používat?

Oleje lze rozdělit do tří kategorií: nevysychavé, polovysychavé a vysychavé oleje.
  • První z nich obsahují až 20% omega 3 a 6 mastných kyselin. Jsou vhodné pro suchou a zralou pleť.
  • Produkty z druhé skupiny jsou oleje s 20-50% omega 3 a 6 mastných kyselin. Rychle se vstřebávají a nezanechávají lepivý film. Jsou určeny pro smíšenou a normální pleť.
  • Vysychavé oleje obsahují více než 50% omega 3 a 6 mastných kyselin a jsou vhodné pro mastnou a aknózní pleť. Jsou velmi lehké a nemají žádný potenciál ucpávání.
Pleťové oleje dostupné na cosibella.cz lze použít mnoha různými způsoby.
  • Odlíčení – stačí olej nanést na obličej a vmasírovat. Složky v něm obsažené pomohou rychle rozpustit barevnou kosmetiku a usnadní její odstranění;
  • Masáž - naneste několik kapek přípravku na prsty a začněte masírovat pokožku. Olej zajistí dobrou kluzkost;
  • Sérum - naneste několik kapek kosmetiky na tváře, čelo a nos, následně jemně vklepejte do obličeje. Složky v nich obsažené pomohou vyživovat a regenerovat pokožku.
  • Přísada do krému nebo masky – přidejte pár kapek oleje do své oblíbené kosmetiky. Jeho složky obohatí složení a pomohou dosáhnout lepších ošetřujících výsledků.
Pamatujte, že mnoho olejů z naší nabídky je univerzálních. Jeden produkt lze tedy využít mnoha způsoby. Výrazně tak ušetříte místo v kosmetické taštičce!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel