Oleje na pleť

Množství produktů: 55

Oleje vytváří na pokožce ochranný film, který zabraňuje ztrátě vody. V závislosti na zvoleném druhu mají navíc vyživující, antioxidační, regenerační nebo antiseptické vlastnosti. Jsou příjemným obohacením základní pečující rutiny.

Počet produktů: 30/55
Mnoho osob vybírá pro péči o obličej krémy, séra nebo masky. Kromě nich se však vyplatí sáhnout i po další kosmetice, jejíž složky Vám pomohou pečovat o pleť komplexně. Jsou to např. hydratační a regenerační oleje na pokožku. Mohou být použity k obohacení každodenních rituálů krásy nebo jimi dokonce nahradit určité produkty. Receptury této kosmetiky jsou založeny na olejových substancích nebo obsahují čisté oleje. Jsou zdrojem cenných minerálů, nenasycených mastných kyselin a vitamínů, které podporují správné fungování pokožky.

Nejlepší olej na pleť: jak ho vybrat a správně používat?

Oleje lze rozdělit do tří kategorií: nevysychavé, polovysychavé a vysychavé oleje.
  • První z nich obsahují až 20% omega 3 a 6 mastných kyselin. Jsou vhodné pro suchou a zralou pleť.
  • Produkty z druhé skupiny jsou oleje s 20-50% omega 3 a 6 mastných kyselin. Rychle se vstřebávají a nezanechávají lepivý film. Jsou určeny pro smíšenou a normální pleť.
  • Vysychavé oleje obsahují více než 50% omega 3 a 6 mastných kyselin a jsou vhodné pro mastnou a aknózní pleť. Jsou velmi lehké a nemají žádný potenciál ucpávání.
Pleťové oleje dostupné na cosibella.cz lze použít mnoha různými způsoby.
  • Odlíčení – stačí olej nanést na obličej a vmasírovat. Složky v něm obsažené pomohou rychle rozpustit barevnou kosmetiku a usnadní její odstranění;
  • Masáž - naneste několik kapek přípravku na prsty a začněte masírovat pokožku. Olej zajistí dobrou kluzkost;
  • Sérum - naneste několik kapek kosmetiky na tváře, čelo a nos, následně jemně vklepejte do obličeje. Složky v nich obsažené pomohou vyživovat a regenerovat pokožku.
  • Přísada do krému nebo masky – přidejte pár kapek oleje do své oblíbené kosmetiky. Jeho složky obohatí složení a pomohou dosáhnout lepších ošetřujících výsledků.
Pamatujte, že mnoho olejů z naší nabídky je univerzálních. Jeden produkt lze tedy využít mnoha způsoby. Výrazně tak ušetříte místo v kosmetické taštičce!
pixel