Peeling na vlasy a pokožku hlavy

Množství produktů: 34

V našem e-shopu najdete bohatý výběr peelingů pro pokožku hlavy – od mechanických, přes enzymatické až po kyselinové. Na pravidelný peeling pamatujeme většinou pouze v případě obličeje nebo těla, ale na vlasovou pokožku často zapomínáme. Pravidelná exfoliace odumřelých kožních buněk pomocí trichologického peelingu pomáhá bojovat s problémy pokožky hlavy, snižuje sekreci kožního mazu a působí protizánětlivě. Pokud Vás zajímá více informací, určitě si přečtěte článek na našem blogu!

Počet produktů: 30/34

V našem e-shopu Cosibella najdete také peelingy pro pokožku hlavy prověřených značek. Stává se, že pravidelný peeling, tedy odstranění odumřelých kožních buněk, dopřáváme pouze pokožce obličeje a těla, a pokožku hlavy poněkud ignorujeme. Vlasový peeling nám však díky protizánětlivým vlastnostem pomůže bojovat s problémy pokožky hlavy a regulovat nadměrnou sekreci kožního mazu.

Zobrazit více


Jaké produkty doporučuje obchod Cosibella?

Pro všechny, kteří chtějí vědomě obohatit svou pečující rutinu nebo bojovat s onemocněními pokožky hlavy nabízíme nejrůznější peelingové přípravky. Vyzkoušejte například také peelingový šampon značky Anwen, který obsahuje ureu, olej z máty peprné a díky tomu změkčuje pokožku hlavy, zlepšuje její mikrocirkulaci, reguluje sekreci kožního mazu a svědění. Peelingy jemně vmasírujte do pokožky hlavy, nechte několik minut působit a poté opláchněte. Pravidelným používáním zajistíte Vaší pokožce hlavy pocit svěžesti a lepší stav. Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme vytvořit jílovou masku speciálně pro pokožku hlavy nebo jíl přidat do svého oblíbeného šamponu. Jíl je bohatý na cenné minerály, reguluje sekreci kožního mazu a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Vyzkoušejte produkty z naší Cosibella nabídky!

pixel