CP-1

Množství produktů: 3

PŮVOD

CP-1 je korejská značka se sídlem v Soulu.

PRODUKTY

Výrobce nabízí produkty pro péči o vlasy a pokožku hlavy.

ZAJÍMAVOST

Název značky „CP“ je zkratkou dvou slov C – Creative a P – Professional. Jedná se o zdůraznění kreativity profesionálů, kteří za značkou stojí a snaží se, aby jejich produkty vynikly nad ostatními svým efektivním působením.

Pro fanoušky asijské kosmetiky nabízí značka CP-1 profesionální výrobky pro péči o vlasy. Složení jejich produktů je založeno na vybraných komplexech živin, jako jsou bílkoviny, aminokyseliny a rostlinné extrakty. Značka vytváří kosmetiku určenou jak pro denní péči, tak pro speciální ošetření, výživu a ochranu vlasů.

CP-1 není tajným kódem vesmíru, ale názvem korejské kosmetické značky, která zaručuje... vesmírné účinky pečujících přípravků na vlasy a pro pokožku hlavy. Tajemný název značky se sídlem v Soulu pochází z kombinace dvou anglických slov: Creative, což znamená kreativní a Professional, což znamená profesionální. Tyto výrazy naznačují, co je pro značku nejdůležitější: vynalézavost, inovace a nekonvenční přístup k péči vždy na základě vědeckých úspěchů, dermatologického výzkumu a především  nadprůměrné kvality. Složení kosmetiky CP-1 zahrnuje pečlivě vybrané živiny s prokázanými účinky včetně bílkovin, aminokyselin a rostlinných extraktů. Díky nim se každý vlasový maniak může postarat o vzhled a stav svých vlasů, bez ohledu na typ, jejich strukturu nebo individuální potřeby.

Péče o vlasy a pokožku hlavy podle korejské značky CP-1

Nabídka CP-1 je určená nejen pro každodenní péči o vlasy, ale také pro speciální rituály, například obnovení lesku a hebkosti pramenů nebo jejich ochranu před nepříznivými vnějšími faktory. Rozhodně stojí za vyzkoušení vlasové kondicionéry, posilující, zkrášlující a vyhlazující ampule (například keratinové), vlasové šampony s hydratačním nebo stylingovým účinkem, stejně jako octové ampule inspirované metodami babičky, které dodají lesk i těm nejmatovějším pramenům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel