Anwen

Množství produktů: 60

Polská značka Anwen vznikla z vášně pro péči o vlasy. Zakladatelkou značky je blogerka, která svými znalostmi a zkušenostmi způsobila revoluci v přístupu k vlasové péči. Značka jako první přišla s produkty na vlasy s různou pórovitostí. Obsažené složky odpovídají různým potřebám vlasů, a to se zachováním rovnováhy PEH. Značka nás učí vědomě pečovat o vlasy i životní prostředí. Co je to PEH si přečtěte v článku na blogu a vyberte si vhodné produkty přímo pro Vás!

Třídění
  • 1
  • 2
Počet produktů: 30/60
Anwen je polská značka, která byla založená relativně nedávno. Nicméně již v roce 2015 si získala přízeň nejnáročnějších zákazníků orientovaných na krásu. Jeho zakladatelkou je Anna Kołomycew, která přišla s geniálním a bezprecedentním nápadem nejen v polském měřítku: výrobou vlasové kosmetiky pro různé stupně pórovitosti vlasů.

Jak asi každý vlasový maniak ví, tento aspekt má největší dopad nejen na vzhled pramenů, ale také na to, jaké přípravky by měly být zvolené pro jejich péči a styling.

Vědomá péče aneb proč byste měli důvěřovat kosmetice Anwen s nízkou, střední a vysokou pórovitostí.

Pokud rádi pečujete o vlasy a chcete se o ně starat správně, moudře a efektivně, zjistěte svůj typ pórovitosti vlasů a sáhněte po šamponech, kondicionérech, maskách nebo sérech Anwen určených pro vlasy s nízkou, střední a vysokou pórovitostí. V nabídce dostupné na našem echopu najdete také oleje na olejování vlasů, proteinové procedury, vlasové mlhy, kartáče a turbany, stejně tak doplňky, které zlepšují stav pramenů, koupelové koule, a také vonné svíčky. Díky nim se o sebe můžete komplexně postarat, uklidnit vaše smysly a hluboce relaxovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel