Anwen

Množství produktů: 68

Polská značka Anwen vznikla z vášně pro péči o vlasy. Zakladatelkou značky je blogerka, která svými znalostmi a zkušenostmi způsobila revoluci v přístupu k vlasové péči. Značka jako první přišla s produkty na vlasy s různou pórovitostí. Obsažené složky odpovídají různým potřebám vlasů, a to se zachováním rovnováhy PEH. Značka nás učí vědomě pečovat o vlasy i životní prostředí. Co je to PEH si přečtete v článku na blogu a také si vyberete vhodné produkty přímo pro Vás!

Počet produktů: 30/68
Anwen je polská značka, která byla založená relativně nedávno. Nicméně již v roce 2015 si získala přízeň nejnáročnějších klientů zajímajících se o trendy v péči o vlasy. Zakladatelkou je Anna Kołomycew, která přišla s geniálním a do té doby na kosmetickém trhu nevídaným nápadem: výrobou vlasové kosmetiky pro různé stupně pórovitosti.

Jak asi každý milovník vlasové péče ví, tento aspekt má největší vliv nejen na samotný vzhled vlasů, ale také na výběr té správné pečující a stylingové kosmetiky.

Vědomá péče aneb proč byste měli důvěřovat produktům značky Anwen

Pokud rádi pečujete o vlasy a chcete se o ně starat vědomě, správně a efektivně, zjistěte svůj typ pórovitosti a sáhněte po šamponech, kondicionérech, maskách nebo sérech Anwen určených pro vlasy s nízkou, střední nebo vysokou pórovitostí. V nabídce našeho e-shopu najdete také přípravky na olejování vlasů, posilující kúry s proteiny, spreje na vlasy, kartáče a turbany a dále doplňky stravy, které zlepšují stav vlasůpřípravky do koupelevonné svíčky. Díky nim se o sebe můžete starat komplexně, dopřát si relaxační masáž a obohatit každý pečující rituál.
pixel