Koenzym Q10 v kosmetice

Množství produktů: 49

ÚČINEK

Koenzym Q10 působí proti stárnutí, má ochranné, antioxidační účinky a urychluje biologickou regeneraci pokožky. Zlepšuje také pevnost, pružnost a posiluje ochrannou bariéru pokožky.

TYP PLETI

Díky svým vlastnostem proti vráskám je vhodný hlavně pro suchou, ochablou a zralou pleť s prvními známkami stárnutí.

ZAJÍMAVOST

Ubichinon, známý jako koenzym Q10, je silný antioxidant. Produkují ho houby, rostliny, bezobratlí a obratlovci.

Koenzym Q10 neutralizuje škodlivé účinky volných radikálů, které urychlují tvorbu vrásek. Díky tomu předchází poškození buněk a stárnutí pokožky.

Koncentrace ubichinonu v těle klesá s věkem, což souvisí s fyzickou a psychickou námahou. Vysoký obsah koenzymu Q10 se nachází například v sójovém, kukuřičném, slunečnicovém a olivovém oleji. Z toho důvodu je důležité se zaměřit na jeho přísun do těla a také dostačující množství do pokožky.

Počet produktů: 30/49

Koenzym Q10 - omlazuje a vyživuje

V našem e-shopu Cosibella.cz najdete celou řadu produktů obsahujících koenzym Q10. Nabízíme zejména pleťové krémy se širokým spektrem účinnosti. Koenzym Q10 v kosmetice spolu s dalšími přísadami jakou je vitamín E chrání před škodlivými účinky volných radikálům a hloubkově vyživuje pokožku. Tyto typy krémů mají velmi hustou konzistenci, ale díky tomu dokonale zjemňují a regenerují suchou pokožku.

Nabízíme také produkty jako krém a maska v jednom. Obsahují nejen koenzym Q10, ale také mořské řasy, které dodávají pokožce potřebné minerály, vitamíny a mikroelementy jako je zinek. Pro ty, kteří dávají přednost krémům s lehčí konzistencí jsme připravili produkty s menším obsahem koenzymu Q10.

Nejen krémy s koenzymem Q10

Unikátní vlastnosti koenzymu Q10 jsou viditelné nejen při působení hydratačních krémů. Účinky mnohých sér, která nabízíme, jsou v tomto ohledu také pozoruhodné. U nás najdete například dvoufázové, intenzivně zpevňující sérum. Jedná se o produkt, který obsahuje jedinečné složení vitamínů C a E, kyseliny ferulové a hyaluronové, oleje z opuncie fíkové, biofermentu z aceroly a samozřejmě koenzymu Q10. Toto sérum dokonale vyrovnává tón pleti a jeho účinky jsou nejvíce viditelné při použití na zralou pleť a pleť s pigmentovými skvrnami. Dále nabízíme séra obsahující kombinaci koenzymu Q10 a astaxanthinu - tedy látky získané z mikrořas, extraktu ze zeleného čaje, ceramidů a pequi oleje. Jedná se o produkty, které dodávají pokožce velkou dávku antioxidantů a účinně tak zpomalují proces stárnutí.

Kromě výše zmíněných produktů se koenzym Q10 nachází také v čisticích pěnách na obličej, boosterech proti vráskám, očních krémech a v mnoha dalších kosmetických přípravcích. V našem internetovém obchodě nabízíme pouze produkty té nejvyšší kvality, které si získávají uznání mezi našimi zákazníky. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a nákupem na webu Cosibella.cz
pixel