Tělové peelingy

Množství produktů: 57

Zbavte se odumřelých kožních buněk a stimulujte krevní oběh organickými tělovými peelingy s částečkami cukru, kávy, soli nebo jiných účinných složek s exfoliačními vlastnostmi. V našem e-shopu cosibella.cz najdete mnoho peelingových přípravků s obsahem olejů nebo rostlinných extraktů, které pokožku vyživují a zanechávají na jejím povrchu jemný film.


Vyhlazující tělové peelingy

Odstraněním odumřelých kožních buněk vytvoříte na pokožce hladší povrch a zároveň usnadníte balzámům, maskám či jiným tělovým přípravkům lépe pronikat do pokožky, lépe se vstřebat a tím účinněji působit. V naší nabídce najdete klasické tělové peelingy, cukrové peelingy, cukrovo-kávové peelingy či solné verze. Tělové peelingy značek Asoa, Iossi, Natural Secrets nebo Nature Queen jsou skvělým způsobem jak odstranit odumřelé kožní buňky. Produkty navíc stimulují krevní oběh, čistí, zpevňují, zanechávají pokožku hladkou na dotek a dodávají jí zdravý vzhled.

Pokud hledáte účinné a bezpečné peelingy, níže uvedené produkty Vás určitě osloví. Vyberte si z naší nabídky a objednejte produkt, který Vám svými vlastnostmi bude nejvíce vyhovovat. V naší nabídce najdete také přírodní dekorativní a pečující kosmetiku na obličej, pokožku hlavy i vlasy. Produkty najdete na našich stránkách v jednotlivých záložkách.

Počet produktů: 30/57

Pokožka je největší orgán v lidském těle. Má úžasnou schopnost sebeobnovy. Každý den její staré buňky odumírají a na jejich místo nastupují nové. To zaručuje tělu dostatečnou ochranu před vnějšími faktory. Úplná obnova pokožky trvá cca. 30 dní. Tento proces lze urychlit například používáním tělových peelingů. Jedná se o produkty s přísadami, které podporují odlupování odumřelých epidermálních buněk, tedy exfoliaci. Podporují tak stimulaci kožních buněk k obnově, a to ještě předtím, než skončí jejich přirozený exfoliační cyklus. Pomáhají odkrýt novou vrstvu epidermis, která je měkká, pružná a má mladistvý vzhled.

Druhy peelingů na tělo a obličej – jaké jsou k dispozici?

Naše nabídka zahrnuje dva druhy produktů pro exfoliaci pokožky těla. Jedná se o chemické a mechanické peelingy. Chemický peeling pokožky Tyto typy kosmetiky pro exfoliaci pokožky se také nazývají enzymatické. Obsahují vybrané AHA nebo BHA ovocné kyseliny, např. kyselinu glykolovou a rostlinné enzymy, jako např. papain. Podporují postupné rozpouštění odumřelé vrstvy epidermis a stimulují její buňky k obnově. Pomáhají také zvýšit úroveň hydratace pokožky a redukovat zabarvení a nedokonalosti. Chemické tělové peelingy mají gelovou nebo vodovou konzistenci. Snadno se roztírají na povrch pokožky. Mechanické tělové peelingy Receptura mechanických tělových peelingů je založena na částicích, které – jako struhadlo – podporují odstranění odumřelých epidermálních buněk. To pomáhá odhalit jeho novou vrstvu během okamžiku. Mezi produkty tohoto typu mohou patřit např.:

 • krystaly mořské soli,
 • krystaly cukru,
 • kávová zrna,
 • mletá semena ovoce nebo zeleniny,
 • křemelina,
 • mořský písek.

Mechanické tělové peelingy můžeme rozdělit na hrubozrnné a jemnozrnné. První z nich mají velká zrna, která pomáhají silně setřít pokožku. Druhá skupina kosmetiky má jemnější složení. Jsou určeny k použití na jemnější části těla, např. obličej. Efekt používání mechanických peelingů závisí na velikosti abrazivních částic a také na tom, jak silně je tělo třeno.

Tělové peelingy – co obsahují?

Složky podporující exfoliaci odumřelých buněk epidermis nejsou jedinými látkami obsaženými v recepturách našich peelingů. Kromě nich takové produkty obsahují např.:

 • rostlinné oleje, např. olivový olej, slunečnicový olej nebo olej z malinových semínek – pomáhají promazat, zjemňovat a vyhlazovat pokožku. Podporují také procesy zabraňující nadměrné ztrátě vody z epidermis;
 • vitamíny, např. E - je to antioxidant, který pomáhá chránit buňky před škodlivými účinky volných radikálů zodpovědných za rychlejší stárnutí pokožky;
 • rostlinná másla, např. bambucké máslo - pomáhá zklidnit podráždění a regenerovat epidermis.

Další aktivní složky podporují procesy, které zabraňují pocitu pnutí a poškození pokožky způsobených působením ovocných kyselin nebo abrazivních částic. Pomáhají získat jemnou, hladkou a pružnější pleť.

Správná exfoliace pleti – jak používat peeling?

Chcete se vyhnout podráždění a poškození pokožky po peelingu? Zjistěte, jak je správně používat. Způsob aplikace se liší v závislosti na druhu produktu.

 • Enzymatický peeling by měl být aplikován na pokožku jako krém nebo sérum. Následně je třeba je nechat vstřebat a po uplynutí doby uvedené na obalu kosmetiky opláchnout teplou vodou. Poté můžete pokračovat v každodenní péči.
 • Mechanický peeling se nejlépe používá na mokrou pokožku. Dochází pak k většímu klouzání a nehrozí poškození kůže. Přípravek je vhodné vmasírovat do těla krouživými, ale nepříliš silnými pohyby – ošetření by nemělo způsobovat bolest. Nakonec kosmetiku smyjte vodou.

Pamatujte! Nepoužívejte peelingy příliš často, jelikož to může vést k přecitlivělosti pokožky. Nejlépe je provádět ošetření 1-2krát týdně nebo méně často, pokud to doporučuje výrobce. Vyberte si peeling, který vyhovuje vašim potřebám a pečujte o svou pleť komplexně.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel