Dr. Jart +

Množství produktů: 50

Jihokorejská značka Dr.Jart+ nabízí BB krémy a pečující kosmetiku na obličej a tělo. Její název je zkratkou pro „Doctor Join Art“, která odkazuje na filozofii značky spojující znalosti dermatologie a umění. Značka klade důraz jak na složení produktů, tak na moderní pojetí obalů. Přesvědčte se sami a podívejte se na produkty této značky!

Počet produktů: 30/50
Pokud Vás zajímá korejská pečující kosmetika, Dr. Jart+ bude správnou volbou. Značka byla založena v roce 2004 a od té doby se těší zasloužené slávě po celém světě. Jeho původcem a zakladatelem byl dermatolog Dr. Sung Jae Jung a architekt Jin Wook Lee. Do samotné vědy i umění navazuje také název firmy Dr. Jart+, což je variace na frázi „Doctor Join Art“. V praxi to znamená nejen moderní receptury pečlivě vyvinuté v laboratořích, ale také moderní vzhled kosmetiky překvapivé balení jako v případě ikonické masky. Dr. Jart + se snaží reagovat na všechny nejdůležitější problémy týkající se pokožky, se kterými se zákazníci značky potýkají, od známek stárnutí, ztráty pevnosti, prvních vrásek přes nedokonalosti a pupínky, změnu tónu pleti, podráždění až po viditelné žilky! V nabídce Dr. Jard+ naleznete opravdu všechno!

Dobrý design, nejlepší složení - Dr. Jart+ stojí za to

Co je podle nás absolutním hitem mezi produkty Dr. Jart+, které najdete v našem obchodě? Nezapomeňte vyzkoušet účinky ikonických obličejových masek, například těch, které mají hydratační nebo zpevňující vlastnosti. Čisticí pěna se také dobře prodává po celém světě, stejně jako slavný krém na obličej Cicapair, který koriguje zarudnutí. Pokud potřebujete více inspirace, určitě si prohlédněte pestrou a designérskou nabídku této šíleně účinné kosmetiky přímo z Koreje!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel