Dr. Jart +

Množství produktů: 54

Jihokorejská značka Dr.Jart+ nabízí BB krémy a pečující kosmetiku na obličej a tělo. Její název je zkratkou pro „Doctor Join Art“, která odkazuje na filozofii značky spojující znalosti dermatologie a umění. Značka klade důraz jak na složení produktů, tak na moderní pojetí obalů. Přesvědčte se sami a podívejte se na produkty této značky!

Počet produktů: 30/54
Pokud Vás zajímá korejská pečující kosmetika, Dr.Jart+ bude správnou volbou. Značka byla založena v roce 2004 a od té doby se těší zasloužené slávě po celém světě. Jeho původcem a zakladatelem byl dermatolog Dr. Sung Jae Jung a architekt Jin Wook Lee. Do samotné vědy i umění proniká také název firmy Dr.Jart+, protože se jedná o variaci na frázi „Doctor Join Art“. V praxi to znamená nejen moderní složení pečlivě vyvinuté v laboratořích, ale také moderní vzhled kosmetiky  např. po celém světě rozpoznatelný obal ikonické masky. Dr.Jart+ se snaží reagovat na všechny podstatné problémy pokožky, se kterými se zákazníci značky potýkají – od známek stárnutí, ztrátu pevnosti, prvních vrásek přes nedokonalosti a pupínky, nejednotný tón pleti a podráždění až po viditelné žilky! V nabídce Dr.Jart+ najdete opravdu všechno!

Moderní design, dobré složení – produkty Dr.Jart+, které stojí za vyzkoušení

Co je podle nás absolutním must-have v nabídce značky Dr.Jart+, dostupné v našem e-shopu? Nezapomeňte vyzkoušet účinky ikonických pleťových masek, např. těch hydratačních nebo zpevňujících. Po celém světě se dobře prodává také čisticí pěna nebo slavný pleťový krém Cicapair, který koriguje zarudnutí. Prohlédněte si opravdu širokou nabídku této designérské značky a přesvědčte se o účincích korejské kosmetiky sami!
pixel