Pleťové masky

Množství produktů: 312

FUNKCE

Pleťové masky obohacují pečující rutinu. Podle typu a obsahu aktivních složek je jejich úkolem pokožku vyživovat, hydratovat, zklidňovat nebo normalizovat.

APLIKACE

Masky nanášejte jednou nebo vícekrát týdně na očištěnou pokožku obličeje. V našem e-shopu najdete jednorázové plátýnkové masky a krémové masky, které působí během pár minut či během celé noci.

TIP

Pokud si připravujete masku z čistého jílu, přidejte do ní pár kapek oblíbeného rostlinného oleje a smíchejte s hydrolátem. Obsažený olej zabrání rychlému tvrdnutí jílu, který stihne Vaši pokožku nebo vlasy dostatečně vyživit.

Počet produktů: 21/312

Pleťové masky jsou kosmetiky, které se nepoužívají na denní bázi, ale jako doplněk k rituálu péče o pleť. Čas od času se však po nich vyplatí sáhnout, jelikož mají bohatší složení a obsahují složky ve vyšší koncentraci než produkty základní péče. Látky v nich obsažené proto mohou pomoci hloubkově regenerovat pokožku, působit proti procesu stárnutí nebo bojovat s problémy, jako je nadměrná suchost či akné. Vyberte si ten správný produkt pro potřeby Vaší pleti!

Nejlepší pleťové masky v e-shopu Cosibella - jaké jsou k dispozici?

V naší nabídce najdete pleťové masky pro různé typy pleti. Existují produkty pro zralou, smíšenou, kuperózní, normální, mastnou, citlivou, aknózní i suchou pleť. Obsahují pečlivě vybrané přísady, které pomáhají:

  • čistit a exfoliovat odumřelou pokožku - jsou to např. pleťové masky typu peel-off pro pleť znečištěnou a s nadměrnou tvorbou mazu a četnými změnami;
  • regenerovat, zpevňovat, hydratovat a navracet pokožce dřívější jas ? tyto typy přípravků lze používat pravidelně i 1-2x týdně. Vyplatí se po nich sáhnout i před důležitými událostmi, jako je např. svatba. Pleťové masky pro výživu pokožky jsou určeny k použití všem, zejména lidem se suchou a podrážděnou pokožkou;
  • normalizovat tvorbu kožního mazu a bojovat proti bakteriím odpovědným za tvorbu akné ? mají většinou tekutou konzistenci, díky které se účinné látky rychle vstřebávají a pronikají hluboko do pokožky. Jsou vhodné pro mastnou, smíšenou pleť s nedokonalostmi;
  • působit proti procesům stárnutí ? jsou to produkty vhodné pro osoby se zralou pletí. Obsahují složky, které pronikají hluboko do pokožky a podporují boj proti volným radikálům a pomáhají vyrovnat povrch pokožky.

Pokud si nejste jisti, kterou masku vybrat, můžete kontaktovat našeho poradce. Upřesněte svá očekávání, pomůžeme Vám vybrat ten správný produkt pro Vás.

Proč používat masku na obličej?

Použití masek vyžaduje o něco více času než aplikace krému, takže na ně mnoho lidí rezignuje. To může být chyba! Používání takových přípravků je skvělý způsob, jak dodat pleti potřebné aktivní složky, které se v kosmetice používané každý den nenacházejí.
Mnoho masek navíc podporuje boj se specifickými kožními problémy, např. suchost, akné, zarudnutí nebo změnu barvy. Složky v nich obsažené mohou pomoci obnovit rovnováhu pokožky a získat zpět její krásný vzhled. Navíc používání masek je prostě ... příjemné. Pro mnoho lidí je to také náhrada lázní, díky čemuž se po takové kúře cítí klidnější a uvolněnější. Stojí za to nechat se hýčkat takovým rituálem a rozmazlovat své smysly.

Myslete tedy na to, co Vaše pleť dnes potřebuje, a vyberte si tu správnou masku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zamítnout vše a opustit stránku.
Přijmout Cookies a přejít na stránku.
pixel