Cosrx

Množství produktů: 123

COSRX je populární korejský výrobce pečující kosmetiky. To, co značku na trhu odlišuje jsou opravdu účinné produkty na bázi aktivních složek, které jsou navíc obohaceny o extrakty s antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi. Produkty neobsahují žádné zbytečné látky. To vše pro viditelný efekt bez podráždění. Poznejte širokou nabídku značky a vyberte si produkty pro sebe!

PŮVOD

COSRX je značka známé a uznávané korejské kosmetiky založená v roce 2013.

PRODUKTY

Značka nabízí kosmetiku pro péči o pleť. Všechny její produkty jsou dermatologicky testovány (s přihlédnutím k hypoalergennímu účinku).

ZAJÍMAVOST

Název značky je kombinací slov cosmetics a Rx. (předpis), což má zdůraznit význam a účinnost produktů v boji proti různým kožním onemocněním.

Ambasadorem značky je tajemný pan RX (Mr. RX). Značka COSRX byla vytvořená na základě jeho více než desetiletých zkušeností v kosmetickém průmyslu, znalostí pokožky a jejích potřeb. Produkty jsou určené pro ty, kteří ocení přírodní ingredience a vysoce účinné produkty za nízkou cenu.

Kosmetika značky je navržena tak, aby se zaměřila na konkrétní kožní nedokonalosti a účinně podporovala jejich řešení. Výrobky neobsahují vůně ani umělá barviva ale obsahují látky s prokázaným účinkem. Výrobky COSRX se často doporučují lidem s citlivou pokožkou, protože značka nabízí jemné, nedráždivé složení. COSRX se také označuje jako značka „Clean Beauty“, proto v jejich složení nenajdeme látky považované za potenciálně škodlivé.

Počet produktů: 30/123

COSRX je korejská kosmetická značka, jejíž produkty se vyznačují minimalistickým balením a jednoduchým složením. Jejich receptury byly pečlivě sestaveny tak, aby pokožce poskytly vše, co potřebuje. Najdete v nich:

  • rostlinné oleje a másla, které podporují promaštění a hydrataci pokožky,
  • AHA/BHA/PHA kyseliny, které podporují exfoliaci pokožky a její rekonstrukci,
  • rostlinné výtažky, např. z penízovky asijské, které pomáhají posilovat pokožku, čistí ji, urychlují její hojení a snižují záněty.

Tyto složky podporují udržení zdravé a krásně vypadající pokožky.

Kosmetika COSRX – jaká je k dispozici?

Nabízíme produkty COSRX pro všechny typy pleti. I Vy můžete pečovat o svou pleť jako Korejky! Vyzkoušejte zejména takové série jako:

  • Advance Snail 92 s hlemýždím filtrátem, který podporuje hydrataci a výživu pokožky,
  • Balancium B5 D-Panthenol, který je určen pro jemnou a citlivou pokožku,
  • Full Fit, jehož hlavní složkou je propolis a med.

Přečtěte si podrobnosti o nabídce a vyberte si produkty šité na míru potřebám Vaší pokožky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
pixel